Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

Dule, vec 5ti dan imam osecaj u ... zdrelu otprilike u nivou kljucnih kostiju kao da je osetljiv prilikom gutanja. Ono sto me zbunjuje je da me boli samo sa leve strane i da bol ide od - nema ga prvih 15-20min od budjenja do - boli prilicno do kraja dana.

Nemam krajnike, a grlo me nije bolelo mozda nekih 15g unatrag. Strepsils skoro da ne pomaze, a cudno mi je sto ako prstima stisnem taj deo grla ne osecam bol dok gutam. Zbog dosta razloga ne mogu da odem kod drzavnih lekara, a ne daju mi se iskreno hiljade kod privatnika (jos neko vreme) sta bi moglo biti sem upale ili neke afte?

Edited by BarcaS take 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam krajnike, a grlo me nije bolelo mozda nekih 15g unatrag. Strepsils skoro da ne pomaze, a cudno mi je sto ako prstima stisnem taj deo grla ne osecam bol dok gutam. Zbog dosta razloga ne mogu da odem kod drzavnih lekara, a ne daju mi se iskreno hiljade kod privatnika (jos neko vreme) sta bi moglo biti sem upale ili neke afte?

Moraju da prijave rane nanete vatrenim oruzjem :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pa tako nesto, ako je otezano/bolno gutanje verovatno je neki spazam misica zdrela/jednjaka...probaj tetrazepam, ako on uopste deluje na te misice, zaboravio sam:)

Мени то личи на оне трипове кад ти се затегну они мишићи или лигаменти што пиче по врату/кључнимкостима/груднојкости, слично као кад трчиш па то крене да те смара, а ти у чуду што те не боле ноге:)

Па сад ти ово преведи на докторски!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Мени то личи на оне трипове кад ти се затегну они мишићи или лигаменти што пиче по врату/кључнимкостима/груднојкости, слично као кад трчиш па то крене да те смара, а ти у чуду што те не боле ноге:)

Па сад ти ово преведи на докторски!

Sta god da je bilo proslo je kao upala misica, svaki dan je bolelo sve manje i manje i na kraju prestalo :D

Ty for the time ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imam idiotsku povredu levog kolena, prilikom nekog cucanja sam osetio ostar bol malo sa spoljne strane ispod kolena, mislio sam da sam sjebao zglob or something ali evo proslo je 2 nedelje a ja i dalje hodam. Bol sam osetio kao da mi je neko zasekao kožu ali evo i dan danas spolja se ne vidi ništa, nema podliva, nema otoka, nema rane.

Međutim, osećaj koji imam kada čučnem baš do kraja ili povučem rukom kožu u stranu, podignem nogu u vis postrance sa savijenim kolenom, savijem koleno naglo podižući nogu je kao da imam ranu, osetim "cepanje" na tom mestu kao kad bi naglo skinuo krastu i boli do jaja ali prestane posle par sekundi i ni na koji nacin mi ne ogranicava raspon pokreta jer bol nije neizdrziv i ne tera me da prekinem pokret samo je tu jebem mu mater, takođe boli na dodir tih par sekundi a onda opet samo na povlačenje kože preko kolena ka spolja.

Doktore pomagajte!

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ja sam idiot, ja guglam dok se ne ubedim da mi nije ništa i da ne treba da idem kod lekara [:D] Našao sam 4-5 threadova na random forumima gde ljudi opisuju bukvalno iste simptome, sa sve "utrnulim mestom" ispod kolena i kada se i kako bol javlja, juce me je keva zajebala i ubedila da namazem neku "antibol" mast, majko mila, gorelo mi koleno 2 sata... jel bese upalni procesi ne treba da se greju? [:D] Led keva

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Dule, sinoc poceo da me boli stomak onako muski da nisam mogao da se ispravim. Posle nekih pola sata kako sam lezao zgrcen bol je popustio ali nije skroz prosao. Ne boli me dok sam u jednom polozaju vec kad krenem da se pomeram, kada pipam stomak, duboko udahnem, pisam itd... Boli me deo ispod pupka citavom sirinom, i malo je naduven, onako kao kad se lepo najedes :)

To sam imao jednom pre par godina i mama je rekla da sam verovatno prehladio taj deo i proslo me je nakon 4-5 dana, ali sada kada razmislim mislim da nema sanse da sam prehladio, nisam isao bos, uvek se pokrivam, nisam pio nista jako hladno itd.

E da i imao sam blagu temperaturu 47,3, popio andol i prosla je. Od ostalih lekova nista ne pijem, prosli put me je proslo samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...