Jump to content

Need medical attention


Recommended Posts

И то не мислим само зезно као погрешио, него и зезно као ''насанкао'':) Оно, кваран ти један зуб, он крене да те маже како би баш било готивно да ти замени целу главу заједно са очима које коштају по пет иљада евра и онда ти стави очи за број мање фазон

JE BO TE [jupi][roflmao]

"Odvajali se mi ili ne, mi smo vec odvojeni!" - Dj. Balasevic

Link to comment
Share on other sites

Ja mogu da preporučim onu u Admirala Geprata, Ana se zove, nešto tako slično i sama ordinacija, ja idem tamo i ok je. Doduše ja idem na kontrole i za splitere i to, nisam imao neke veće zahvate da bih znao kakvi su oko toga, ali znam još par ljudi koji tamo idu.

Link to comment
Share on other sites

a mozes i u dom zdravlja drzavni, i dalje najbolji lekari.

A mozes i do ristica ako nema mesta u drzavnom. Ok je cena, nisam radio kod njega, ici cu ovih dana.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Mazestik nikako! Sve su mi zube sjebali. Ako mislimo na istu mladu kao sve super hihihi ne boj se i prodjes dobro tad a posle dinu dana ti pukne zub jer nije ocistila ceo karijes

Ko ima dobrog zubara?

popravka ili protetika?

Dule, doktore, da li imas mozda jos neku ideju sto se mog slucaja tice??

Btw mislim da cu otici u teretanu kao sto mi je nekoliko njih predlozilo ali nisam preterani optimista :/

oO

 

Link to comment
Share on other sites

anti Tpo antitela su ok znaci...pa cek, koje bese tegobe imas, samo hronicni umor ili jos nesto...proveri i ostale hormone, pre svega kortizol...glupo da ovako napamet pricam kad nemam uvid u zdravstveni karton, jel si pitala svog doktora, sigurno da on ima bolji uvid i neku ideju...a probaj i sa teretanom/nekom fizickom aktivnoscu, to ne moze da skodi

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Дуле а и остали форумаши треба ми један савет. Пре месец и нешто сам кренуо на пливање, и ево већ трећа недеља како имам сметње у десном рамену. Осећам као да нешто кликне у рамену, као да нека кошцица изврши благи прескок и јако је иритантно. Не боли, али је немогуће да вршим радње које захтевају покрет руке под тим угловима у којима се појављује претходно описано :/ 

Оно што ми треба је савет да ли да идем код државног ортопеда(ако уопште њега треба да посетим?) да ми установи шта је у питању, не знам хоће ли ме шетати сатима и данима и на крају да не решим проблем, или одмах да запалим код приватног или можда код костоломца? Дајте неки савет, препоруку.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

imam isti problem, mada posle dovoljnog broja preskoka pocne da boli. trebalo bi da moze vezbama da se sredi.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Мени је неко једном рекао (пошто имам исти трип ко и Кори) да сам ''потрошио'' нешто, дал хрскавицу или нешто што подмазује исту и да не могу да поправим то, могу само да пазим много и да се загревам ко баба и те форе. У суштини капирам да то није далеко од истине, пошто фурам то већ десетак година. А тачно знам да је од ненормалне количине баскета без загревања.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

je l spavate na boku?

Е видиш могуће да је ово, почело је након што сам престао да спавам на леђима као Шелдон, највише зато што ми је потребан превелики зен да тако заспим и мрзело ме да вежбам. Ништа, враћам се на старо па се надам најбољем. Ако неко има доброг ортопеда/костоломца/кога већ за препоруку пишите овде или на прајвет.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...