Jump to content

RAGE


fatboy

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dok su bile one blesave teksture, osim toga i slicnih kasnjenja u renderovanju istih, ostalo je radilo kao voda, nista nije seckalo. Stavio te drajvere i teksture su ok ali secka ono, kao da nemam kartu. Vratio na stare, nema i dalje ludih tekstura ali i dalje radi kao govno. Izmedju starih, novih i hotfix-a, mog cackanja po catalistu i att-u, zakljucavanja osvezavanja i slicno ... nesto sam zezno :D.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Au brate... skinuo sam izgleda da radi sve kako valja... nego jebe me ZVUK.

Znaci... oni logoi Bethesda id software itd.. reklame.. zvuk u njima je ok. I onda kad dodje do menija igre, krece krchanje.. tipa ko "sneg" na tv-u pre sa malo jacim zvukom. Cisto radi testa, startovao campaign.. i onaj kao "intro" film je imao dobar zvuk... ali kad je krenula igra, ponovo krcanje.

Ima neki fix za ovo ?

- Isto se javlja kad pustim na zvucnicima sa integrisanom zvucnom, i kad ubodem slusalice sa sennheiser zvucnom.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Nisam bas siguran da je to... citam po wbbu da je to valjda do ovog releasea koji sam skinuo ! Al ajde, probacu za svaki slucaj ! Ako ne pomogne... moram da skidam ponovo ! QQ

edit: siguran sam sad.. skinuo sam pogresan release.... tj. skinuo sam onaj neki rage leak, a ne skidrow...

fffffffuuuuu

to the downloadmobile again !

Edited by Pesma-mrtve-dece

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Rage.Update.1-SKIDROW Patch je dodao nekolko dodatnih video podesavanja ali zato mi sada igra dosta sporije radi bez obzira na podesavanja i ucitavanje tekstura se pogorsalo.

Lepo sam obrisao igru na kraju, nije vredna ovolikog cimanja.

Edited by Herr Flick
Link to comment
Share on other sites

Treba procitati NFO, tj. changelog za taj patch, cisto da se ukapira sa kakvim mindsetom ti ljudi prilaze poslu. Same reci, smisao istih i pozadinsko rezonovanje ... tuga. Pobeda je, parafraziracu sad, "Jedan od razloga zasto nismo stavili napredna video podesavanja je taj sto igraci stavljaju vrednosti koje njihov sistem ne moze da podrzi pa im igra radi lose, a to nije nasa namera vec da igraci imaju sto bolji i fluidniji gameplay". Gde je tu mozak?! ALO DJACI, VAMA IGRA NE RADI NI SA AUTODETEKCIJOM!!! JEBALE VAS KONZOLE!!!

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Meni ok radi sa Atijem, ima popinga tekstura ali samo ako se relativno naglo okrećem, sve ostalo radi normalno (osim povremenih zakucavanja pri loadingu zona/quicksejvovanju). Ovaj novi peč to kao popravlja, al vidim da se mnogi žale na to kako im igra radi sa njim, pa 'ranim prasiće & niš' ne diram.

Nego, jel ima neki link ka nekoj mapi kompletnog sveta, interesuje me kolko je to veliko/kompleksno (sad sam tek stigao u Wellsprings).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je igra radila odlicno kada sam skinuo jedan cfg fajl koji mi je popravio skoro sve probleme, cak je i ucitavanje tekstura bilo jedva primetno. I onda kada sam skinuo update fps je oko 20 bez obzira na podesavanja a ucitavanje tekstura katastrofa.

Bolje igrajte Borderlands :tf:

Link to comment
Share on other sites

igra je i onako konzolaskog karaktera

skinucu je samo da vidim kako radi ono nebo :P

ipak je to sada bethesda! a carmac je izjavio da pc odavno nije njegov fokus

id igra ciji je multiplej trkanje vozilima, i coop za 2 igraca... otprilike nivo jednog ps2 lal

srbo, ja koliko citam po netu problem sa teksturama se javlja i sa nvidiom - bilo kojom serijom (tj pre patcha je bilo tako...)

e da na konto ati drajvera, furam vec duze vreme od kako su se pojavile, 4870 pa onda 5870 (pre toga je bila samo nvidia ciji su drajveri u to vreme sakovali tesko)... ne znam o kakvim bangavim drajverima svi sire pricu jer zaista nikada nisam imao problema... to sto ljudi ne znaju ni drajvere da instaliraju i imaju bangave sisteme ko zna kako setapovane i sa kojim jeftinim ostatkom hardvera to govori kakvi su ljudi...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

igra je i onako konzolaskog karaktera

skinucu je samo da vidim kako radi ono nebo :P

ipak je to sada bethesda! a carmac je izjavio da pc odavno nije njegov fokus

id igra ciji je multiplej trkanje vozilima, i coop za 2 igraca... otprilike nivo jednog ps2 lal

srbo, ja koliko citam po netu problem sa teksturama se javlja i sa nvidiom - bilo kojom serijom (tj pre patcha je bilo tako...)

e da na konto ati drajvera, furam vec duze vreme od kako su se pojavile, 4870 pa onda 5870 (pre toga je bila samo nvidia ciji su drajveri u to vreme sakovali tesko)... ne znam o kakvim bangavim drajverima svi sire pricu jer zaista nikada nisam imao problema... to sto ljudi ne znaju ni drajvere da instaliraju i imaju bangave sisteme ko zna kako setapovane i sa kojim jeftinim ostatkom hardvera to govori kakvi su ljudi...

Mas pusti G!!!, ovi Nvidijashi su dobili popriliche komplekse u poslednjih 5 godina. :tf:

Igra radi bez ikakvih problema na FullHD rezoluciju sa 4890,i7-920, i ssd driveom.

Inache je grafika chisto sranje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...