Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

ma nemoj me sad i ti zezati, na takvim sajtovima imaš isti broj ovakvih ljudi koji lupetaraju kojekakve gluposti. Tamo su još i gori :)

fora je na svakom forumu da nadjes jednog Johnn1e lika i nema zime :)

Edited by FATA
  • Upvote (+1) 1

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

tako je, nek cita na strucnim sajtovima, a ne na forumu kompjuterasa :)

 

Da ga je interesovalo nešto stručnije, ne bi čitao ništa, nego bi našao profi trenera...Ideja foruma i jeste da nađe na jednom mestu neke stvari, a ne da izgugla. Sad što ima i onih koji napišu nešto pametno i onih koji lupe, njegov problem kome će da više da veruje :-)

Kad smo pričali oko treninga, za većinu rekreativaca je dovoljno 3 puta nedeljno trenirati. Više treninga uglavnom traže dobro balansiranu ishranu, suplementaciju i vuku veći rizik od povreda...

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

idem

doduše ne odgovara mi baš da idem u vreme kad bi ti išao (popodne) al ako oćeš žrtvovaću se jedan mesec da te podržim jer sam drugar

apropo ovog nativnog odgovora, da li je dobro ici jako rano u teretanu?

ukoliko odlucim da idem, a ti me ispostujes popodne, pravi si drugar.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e sad u mojoj bibliji o hrono ishrani (  [:D] ) pise da ipak rano jutro nije dobro za jake vezbe. mada ja se svakako necu upecati na svetinju grudi-biceps ledja-triceps ikada vise.

 

Ako i krenem pre posla, bice to trcanje/razgibavanje, jos istezanja, zgibovi.

 

Jel ima tuš u teretani? i od kada radi jer bi mogao do 15 do 8 da cepam

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

видим да је кренула озбиљна чујпри :)

тако да... само ћу поновити.

прото, само лагано. имаш тог тренера, једи више и труди се да једеш мало квалитетнију храну и гг.

ниси про да се оптерећујеш ситницама :)

најважније ти је сада да стекнеш ту неку рутину и да ЗАВОЛИШ БОЛ! :D

ае

1426136_892719104177018_2124473627_n.jpg

ае

Edited by алфа
  • Upvote (+1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

apropo ovog nativnog odgovora, da li je dobro ici jako rano u teretanu?

ukoliko odlucim da idem, a ti me ispostujes popodne, pravi si drugar.

Generalno ne, najviše zato što bi trebao da imaš obrok pre treninga (bar 1.5 sat ranije), a to bi podrazumevalo da moraš mnogo rano da ustaješ

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Proto, imas trenera, tu se svaka prica tvoja za ovaj topik zavrsava. Sta god ti treba pitaj njega. 

 

ma naravno. probao sam svojevremeno da se povatam sa stvarima koje se pišu ovde, nije pošlo za rukom. došao sam samo da priupitam šta jesti i da se pohvalim da idem u teretanu. iako sam dobio razne odgovore, skapirao sam načelno.

 

да ЗАВОЛИШ БОЛ! :D

 

kakav bol? šta sam ja, ćela?

Link to comment
Share on other sites

па матори, кад те ПРЖИ а теби се толико СВИЂА тај бол да урадиш још које понављање уз Конанов урлик, док курве влаже сицеве собних бајсева а маса теретана броова те бодри!

:D

  • Upvote (+1) 2

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

a jel ok da vezbam 5 puta nedeljno, ponedeljak-petak? nisam se nesto raspitivala, krenula sam na svoju ruku. uglavnom radim kardio. svaki dan bajs/traka 30-40 minuta, plus malo tegici. a dva dana nedeljno radim sve to plus 20ak minuta dzakovi ili eventualno sparing s nekim. jel mi to ok? htela bih da nastavim tako, da iskoristim dok imam volje i vremena.

Link to comment
Share on other sites

Prota bro tek krenuo u debilanu a već radi mrtvo, respect

Marinice, bolje rasporedi taj elan tako da ti duže traje :)

e sad u mojoj bibliji o hrono ishrani ( [:D] ) pise da ipak rano jutro nije dobro za jake vezbe. mada ja se svakako necu upecati na svetinju grudi-biceps ledja-triceps ikada vise.

Ako i krenem pre posla, bice to trcanje/razgibavanje, jos istezanja, zgibovi.

Jel ima tuš u teretani? i od kada radi jer bi mogao do 15 do 8 da cepam

Radi od 7 i ima tuš naravno, a tu knjigu o hrono ishrani baci u smeće. Radićeš čučanj, mrtvo i benč ako te nateram :D

Link to comment
Share on other sites

a jel ok da vezbam 5 puta nedeljno, ponedeljak-petak? nisam se nesto raspitivala, krenula sam na svoju ruku. uglavnom radim kardio. svaki dan bajs/traka 30-40 minuta, plus malo tegici. a dva dana nedeljno radim sve to plus 20ak minuta dzakovi ili eventualno sparing s nekim. jel mi to ok? htela bih da nastavim tako, da iskoristim dok imam volje i vremena.

 

Previše, moraš da odmoraš mišiće. Naravno zavisi i od intenziteta trčanja na traci/vožnje bicikla, ali svakako je previše. Ubaci neki kružni trening, nađi nekog ko radi crosfitt pa po'vataj par fazona.

 

Džakovi, fokuseri i sparinzi su takođe uglavnom kardio treninzi, pa je bolje to da pojačaš a smanjiš maksimalno traku/bicikl, bar bih ja tako :-)

Znaš me, znam te

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...