Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Neki odgovor, nesto, nista a? :D

Heh, mislim da pitas iz pogresnih razloga za ta dva a to je da smrsas, not gonna happen... Zuzilinjo ti je sve lepo reko za efedrin, znaci apoteka u obliku kapi, ili diler (u danasnje vreme dilera ima i po fejsu, sto nije sigurno jelte dok ne vidis ono sto kupujes iz ruke), trece bi ti bilo da ako ti neki drug ili drugarica radi kao farmaceut u apoteci, oni dobijaju to u cistoj formi pa posle tek prave kapi za nos.

Sto se winstrola tice, vlada jako pogresno misljenje da se od njega mrsavi. Jednostavno se koristi u fazi definicije zato sto ne navlaci vodu i daje taj puniji, tvrdji izgled misicu ali tek kada ti procenat masti vec ozbiljno nisko padne da bi to i moglo da se vidi. Takodje se koristi za vreme definicije zato sto ima veliki "anabolicki index" sto znaci da ce sluziti kao odlicna potpora da ne sagoris misice dijetom i kardiom. Popularan je jos medju "pocetnicima" zato sto ne aromatizuje u estrogen pa nece ni da se javi peckanje u bradavicama, odnosno neces fasovati ginekomastiju, ali ce ti zato ako si genetski predisponiran za to u rekordnom roku otpasti kosa (zato sto je derivat DHT-a). Poprilicno je otrovan za jetru, mada ti od par nedelja ne bi bilo nista. Da ne pominjem opet da ako ne znas sigurnog dilera moze da se desi da ces za skupo placeni winstrol dobiti neki d-bol i naduti se ko prase od vode, pa ti vidi dal ti se isplati to planinarenje. [8D]

Link to comment
Share on other sites

moja trenutna forma: 34erbqr.jpg

znam da nije nesto, ali eto, cisto da otvorim sezonu postovanja slika

ruke su mi premale, ali radim na tome

do sledeceg leta ce biti nesto!

DISLAJK!!!

evo mene pre oko mesec dana, malo sam se bio izmastio, jeo svasta i nisam radio trbusnjake, pa su mi spali dosta.

n2laqf.jpg

tad je poceo rok i od tad nista nisam radio. :(

edit: ne vidi se ta cela toliko u rl-u, ovo je samo od svetla! :D

Edited by skrimke
Link to comment
Share on other sites

E voodoo, jel onaj whey protein dymitaze elite i dekstrozu mesam u jednom sejku? ili pijem svaki posebno sa 3dl vode? I jel bolje piti sa vodom ili mlekom? Uzimam sledece nedelje, pa da znam :)

Nemoj uzimati taj whey. Najbolja ponuda ti je Twin Lab 100% whey protein fuel 5000 din 2.4 kg.

Sto se tice dekstroze dosta ti je i 40g u pwm to ti je 4 kasikice

Link to comment
Share on other sites

Jebes ukus. Ukus kao ukus ako ga pijes sa vodom gadno je ako ga pijes sa mlekom lepo. Bilo koji protein. Dinamizer 5750 Twinlab 4990 dinara. Stim da je tw kvalitetniji protein. Dinamizer 23g proteina. TW 25g. Sto se tice rastvorljivosti kupi sejker od 350 ili 300 din sa metalnom kuglicom i nemas frke. TW se lepo rastvara ne pravi grudvice. Doza u Dinamitizer je 29.4 u TW 35.

Link to comment
Share on other sites

@ Longli, svaka cast za tekst, ali zabluda je da je keto dijeta losa, i da je u potpunosti istina ovo: "A i kome odavde treba recimo ketogena dijeta? da te izreze za 20 dana, pa da se opet zamastis za isto toliko, pritom nije ni zdrava nesto narocito, mislim da je vecini ovde cilj dobar konstantan izgled tokom cele godine bez prevelikih varijacija. "

Ja licno, sam imao najbolje rezultate za rotacijom UH, sto mi je savetovao Lazic jos pre par godina, ali isto tako znam lika koji je do sada u 80% slucajeva radio keto, a izgleda bolje nego vecina nasih BB takmicara.

Tako da mislim da je glupo omalovazavati keto, i dovoditi ljude u zabludu da se vrati sve za isto toliko vremena koliko si skidao, sve zavisi od tebe kako ces odraditi taj period po zavrsetku dijete, prvih par nedelja.

Edited by koshuta
Link to comment
Share on other sites

Popularan je jos medju "pocetnicima" zato sto ne aromatizuje u estrogen pa nece ni da se javi peckanje u bradavicama, odnosno neces fasovati ginekomastiju.... [8D]

aj mi objasni ovo molim te, imao sam par puta problema sa ovim, pisao I na forumu o tome pa su me zajebavali da smanjim sa drogama :D Znaci idem gradom i odjednom krenu bradavice da me peku i svrbe jako, a ono glupo da u sred centra krenem da se drpam za bradaje :D

Inace, ne pijem nikakva sranje niti idem u teretanu, suv sam ko grana jer vozim bajs i igram fudbal, doduse letos sam imao period kad sam kuci radio sa bucicama 2-3 puta nedeljno al nista ozbiljno. Desilo mi se ovo samo 2-3 puta, pomislio sam da je nesto nevezano za trening, tipa od nenaspavanosti ili tako nesto, al ovo me sad malo zabrinulo...

Link to comment
Share on other sites

U normalnim uslovima se javlja u pubertetu (ne kod svih) kada hormoni divljaju pa mozes ni kriv ni duzan da zaradis gino, a inace se javlja kod povecane kolicine estrogena u telu koji se vezuje u grudima pa proliferise tkivo dojke i zato nastaje bol i svrab. E sad, kod muskarca je to obicno prvo povecana kolicina testosterona (mada moze da bude i smanjena) koji se konvertuje u estrogen u masnom tkivu. Ako ti ne unosis "dodatno" jelte taj testosteron kao sto kazes, a pretpostavljam da nisi u pubertetu on mora da dodje od nekuda, tako da moze da bude samo neki poremecaj u hipotalamus-hipofiza-testisi "osovini", ili mozda poremecaj kore nadbubrezne zlezde (mada ne verujem), ima jos par urodjenih poremecaja koje isto pretpostavljam da nemas. : D Elem, ako si ti mrsav kao sto kazes da jesi primetio bi da su ti uvecane te zlezde na grudima, mada moze da bude da se samo tripujes. Ni jedan od ovih poremecaja mogucih nisu za zajebanciju tako da ako nastavi to da ti se desava, pravac lekar na hormonalne analize.

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...