Jump to content

Teretana topik!


nikita_

Recommended Posts

Shomi drugaru, to je dobro dok ti se odkopcava kosulja kad sednes, nije dobro da ti se cepaju pantalone, farmerke, trenerka kad sednes a pogotovo kad cucnes/ustanes. blam ipo :D

@f4tsO, najeb'o si kad te kazem zeni :D

edit : Ulete Ivan.. Dao sam rec da cu do proleca skinuti 25 kg, Samo hrabro :D

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

a što radiš grudi+triceps i leđa+biceps? triceps radi kod svake* vežbe za grudi a biceps kod svake* vežbe za leđa, pa ih onda dorađuješ kad su već umorni. ne znam, nisam neki ekspert za teretanu, al meni deluje da je obrnuta kombinacija bolja.

* - dobro, dobro

Link to comment
Share on other sites

Takođe radim leđa-biceps, grudi-triceps kombinaciju.

Počeo sam da gubim kile polako, kapiram da je ~3 kile mesečno neko zdravo mršavljenje.

Prošle nedelje sam povećao serije sa 2x10 na 3x10, ove ću verovatno na 3x15 ili tako nešto.

Plus što mi ovaj mesec nekako labav sa ishranom jer mi je jako komplikovano da odradim tranziciju sa 1 obroka dnevno na 5-6 manjih.

Al' dolazim polako i do toga.

Ballz deep i samo tvrdo!

Link to comment
Share on other sites

Ajde da se i ja pohvalim. Posle 6 meseci relativno redovnog vezbanja i shta-mi-padne-pod-ruku ishrane sam se sa 69 popeo na 80kg, moju staru kilazu koju sam imao pre prestanka sa vezbanjem. Godinu dana pre toga nisam vezbao ni jeo. Sa 193cm bio sam jebena kost i koza. Nastavljam ovako do leta sigurno, bez ikakve suplementacije. Osecam se jache, mogu da trchim pola sata bar, zadovoljan sam dosadashnjim uchinkom. Malo me jebe genetika pa mi svako kilo prvo ode u stomachinu, al' balansiram trchanjem i trbushnjacima.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...