Jump to content

Deus Ex: Human Revolution


Kaurin

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Samo da kažem da Combat Rifle > *

Onog momenta kad sam rešio da svi zaslužuju da umru bacio sam tranq rifle i ubijao samo ovom puškom.

Ozbiljno preimba oružje - prigušivač, maksimalna preciznost (sa laserskim nišanom), brda municije (50 metaka u nabudženom klipu) - samo par EMP granata za robote i to je to.

Link to comment
Share on other sites

Ima u Šangaju kod trgovca u hotelu, iza paravana odmah kad se uđe..

Edit: hotel=javna kuća (ovo što je Cali stavio)

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

nisam igrao keca (bacite me lavovima, znam =D), ali ovo mi je jako zanimljivo, i mislim da cu da ga obrnem cim predjem ovo cudo i zavrsim sa ispitima.

za oldskul fanove verovatno nije dovoljno, al' meni bas prija igra. uvlaci lako, prica je okej i ne mozes a da se ne osecas kao ultimativni mamojeb sa onim augmentacijama.

danas sam igrao tipa 5-6 sati i igrao bih jos da nemam ispit sutra =(

Link to comment
Share on other sites

Evo odigrah i ja, utisci vrlo dobri. Grafika lepa, gejmplej na mestu, itd, sve mi se sviđa sa par izuzetaka:

1 dužina igre (meni prekratko)

2 voice acting protagoniste (popio 7 hviskija i popušio 4 pakle u zadimljenom baru '30 prošlog veka - wtf; prilično patetično)

3 haking mini gejm dosadi

Najveću zabavu mi je deliverovao pucotehnički aspekt igre, ucmekavati ljude sa prigušenom pucom otpozadi = eternal fun. 10mm sa ap, laserom, prigušom i pošteno dmg. upgraded je totalni win, ogra u vugla sa 2 metka. bossfajtovi su isto ok mada malo lošiji od ostatka igre. DEHR od mene dobija jedno amin. :)

Link to comment
Share on other sites

2 voice acting protagoniste (popio 7 hviskija i popušio 4 pakle u zadimljenom baru '30 prošlog veka - wtf; prilično patetično)

Interesantno je da je i lik koji je davao glas i u prve dve igre imao isti fazon bukvalno, što mi je na trenutke tako treš delovalo i prosečno ali opet, kao eto, za promenu malo unikatniji glas od većine igara. Mada mi je vrh što su sada našli drugog lika koji ima isti glas.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

zvuci kao klint istvud, ili bar neko ko se trudi da zvuci kao klint istuvd :)

odigrao sam sinoc malo deluje propilicno dobro :) krenuo sam da odigram silent fazon, i tako sam se smorio da nema sanse da nastavim tako :)

meni hackovanje deluje kao sasvim solidna miniigra, u odnosu na ostale pokusaje koje smo videli do sada, naravno dosadice i meni ali bar nije terardirana toliko

vi sto ste presli, stavljajte spojlere...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...