Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahaha bio je jedan ovakav kad sam ja bio u turskoj, znaci gotivno ti je i u isto vreme si u fazonu damn daj sladoled:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ahaha bio je jedan ovakav kad sam ja bio u turskoj, znaci gotivno ti je i u isto vreme si u fazonu damn daj sladoled:)

Brate,posle par zajeba bi ga nabo...deder daj taj jebeni sladoled !!! ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni ovo nit' je smešno nit' zanimljivo.

Dva idiota koja smaraju životinju 10x manju od sebe, fazoni "hehe hrčak car vidi kako smešno skače" su glupost.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

ja nisam to tako skontao, pretpostavljam da su naisli na njega na putu, lolovali se i vratili ga u travu van puta. which is good. i nije da su ga nesto isutirali ili mu lomili noge, samo su bili u fazonu 'lol besni hrcak' dva minuta i sklonili su ga sa puta.

zivotinje su interesantne ljudima jebiga. skoro sam se vracao gajbi iz grada i naisao na startled jeza kako bleji na ulici usran. izadjem ti ja lepo iz kola, uzmem jeza i sklonim ga u travu. al sam ga opet sklanjao tri minuta umesto deset sekundi, bilo mi je do jaja, mislim, brate, to je jez, najveci car, moram da izblejim malo s njim. ne cini me to losom osobom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...