Jump to content

Transformers 3


Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hahahah, Šaja le Batfuck kvoterbek, that's a good one :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Taj rad, blockbuster je za to i napravljen da ne razmishljash o filmu vec da dobijesh audio-vizuelni orgazam [:D]

A muziku za "transformerse" standardno radi Steve Jablonsky, koji vec dugo saradjuje sa Bay-om i, moram priznati, pravi odlichnu muziku.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kada je do blokbastera, uvek mogu da se prebacim u dooliov zen mode, cista plitka zabava. Iznemadila me muzika, sjajna je u trejleru

pa jeste, al kad je nesto smor ili lol, onda te ipak izbaci iz koloseka jer u poslednje vreme me cak i holivud zaprepascuje svojom holivudnoscu:)

lupam, gledam lotr i onaj bolid od aragorna kaze 'let's hunt some orcs' i ja sam u fazonu vidi kvoterbeka i smorim se, nema tog zena koji moze da nadomesti takve stvari. mislim, jedno je kad gledas mega shark ili the room, al blokbaster treba da bude ipak kvalitetniji. ili ne? :tf:

mada, transformersi jesu za decu (prvenstveno za decu, fato nemoj se ljutis:) ), tako da im se fejlovi tipa skrivanje po dvoristu ili keva ba skanku mogu oprostiti. ali opet, ja koliko god ostavio mozak u drugoj sobi, bacio sam peglu kad su se sakrivali iza zgrade. mozda je taj momenat duhovit per se ili duhovit za stine klince, ali nema to veze sa zen masterizmom, vec sa tim sto jednostavno nesto sto je uradjeno na taj nacin ne moze da mi bude smesno, u najboljem slucaju necu imati transfer neprijatnosti:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

jebg, meni je aragorn bio skroz dobar (sta sam sve ocekivao, ispao je super, samo sa par momenata kada su mogli kompjuterski glas bolje da mu objasne da ne zvuci kao neko ko je pojeo perecu za dorucak)... koliko je meni poznato velikom broju se svideo lotr, i naravno oni nisu apsolutni geekovi vec ljudi koji su procitali knjigu i prate filmove... tebi ako jedan lajn moze da upropasti tri dela filma .. ili cak i deset lajnova na 9-10 sati filma ukupno... onda previse ocekujes od holivuda (a ne znam iz kog razloga)

a i to sto je rekao letz hant sam orkz nije bilo u tom kvorterbek fazonu ali uopste, medjutim sve je do percepcije pretpostavljam... subjektivnost tralala

zapravo mi je totalno cudno da uporedjujes lotr i tresh filmove... nemamo sta da raspravljamo, ok :)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...