Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

pa ako je 99% svih komentara posle epizode poredjenje knjiga/serija onda je ocigledno da 1% ljudi nije procitalo knjigu, tako da ste u manjini! Edukujte se! :tf:

tih 99% komentara dolazi od 4 lika, sto cini nekih mozda 10% sto dolazi na ovaj topik...

lepo ko vica recite da necete vise da gledate seriju zato sto je sranje i gg

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ali kako onda da je hejtujemo ako je ne gledamo? :tf:

nego realno, od svih epizoda ja sam hejtovao samo ovu poslednju jer su previse stvari promenili storywise, u smislu da su neke likove koji su u kasnijim knjigama/sezonama krucijalni i neke stvari koje se desavaju su odrazi onoga sto se "sada" desava(odnosno NE desava jer su izbacili), ako sam uspeo da objasnim dobro..

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

морам да се насмејем само крађи змајева. на крају ће испасти да сам био у праву да ће све да збуџе у Карт. :fp:

пс. надам се да неће, наравно

Link to comment
Share on other sites

pitanje za ljude koji nisu citali knjigu

jel moze da se provali iz serije kako je to dzora "izdao" deni?

Mislim da je to vec bilo objasnjeno u prvoj sezoni ili miksujem knjigu i seriju...

bio je spijun za varisa i roberta i izvestavao o targarjenima u zamenu da mu dozvole da se vrati, i prestao je da im javlja kad su pokusali da je ubiju, onaj lik sa vinom u prvoj sezoni

edit: JAO jedva cekam da dodje bastard, samo se nadam da ce prikazivati scene gde ovaj cvili :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa tehnicki bastard je trebao da bude u winterfellu kad ga je theon napao :)

Jebiga, to kontam zasto su izbacili, suvise price zbog premalo benefita, samo ce ga ubaciti kad bude dosao "da spase winterfell" i da budemo realni, to u prici nece nista promeniti na globalnom nivo-u

jeeez spojlovao sam ti sad sve... kakvi su ljudi ja ne verujem

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...