Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

uuuu, ima jedna skroz kul teorija o njemu:D

ako niste citali knjigu, na svoju odgovornost!

naime, pricaju ljudi da je on jedan od ljudi bez lica:) da je upao u tamnicu kada su oni dosli po arju, a da ga je onda joren pokupio kao nekog drugog kada je sakupljao regrute za nocnu strazu

Forum neprikladan za signaturu!

:)

Link to comment
Share on other sites

secam se da se tako nesto pominje...jbga, kad su knjge ogromne, ne moze niko da popamti sve sam...nego da ne spojlujemo ljudima, mislim da nam treba poseban topik za one koji su citali knjigu:)

A sta ce ljude koji nisu citali knjigu i zalutaju na ovaj topic da natera da je procitaju? Da nije bilo vasih lozackih komentara ja vrv nikada ne bih poceo da citam tako da je bolje da ostane sve ovde :)

Link to comment
Share on other sites

Ajd sad svi lepo knjige u ruke... Ovi sto su citali da ponove gradivo, a ovi sto nisu nesto da nauce... Pa da lepo svi svima spojlerisemo ko ljudi!

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam citao, planiram, ali evo zanima me sledece:

Nisam citao knjigu stoga nemam pojma, ali moje su pare na princa Joffrey-a sto se tice bodeza i narucenog ubistva. Patuljak nije, to je ocigledno, brat njegov nije glup a i ne mrzi patuljka da mu namesti, sestra je proracunata i isto nije glupa. Zasto bi bilo ko od njih uplitao kucu Lannister ostavljajuci bodez koji direktno moze da se poveze sa Tirionom? Racunam da je princu sinula divna ideja da to uradi posto mu je ovaj nalupao samare.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam citao, planiram, ali evo zanima me sledece:

Nisam citao knjigu stoga nemam pojma, ali moje su pare na princa Joffrey-a sto se tice bodeza i narucenog ubistva. Patuljak nije, to je ocigledno, brat njegov nije glup a i ne mrzi patuljka da mu namesti, sestra je proracunata i isto nije glupa. Zasto bi bilo ko od njih uplitao kucu Lannister ostavljajuci bodez koji direktno moze da se poveze sa Tirionom? Racunam da je princu sinula divna ideja da to uradi posto mu je ovaj nalupao samare.

Džofri je načuo oca Roberta kako je rekao da klincu treba skratiti muke, što je on iskoristio da dokaže da ima muda da bude vladar, i usput napakosti svom ogavnom stricu. Tirionovo traganje za poručiocem se proteže kroz par knjiga, i prilično bezvezno se klupko razmota.

Link to comment
Share on other sites

Sandor Clegane(pseto) iako nije jedan od glavnih likova,meni je extra.Brutalan lik skroz ;)

Jel su ga dobro uradili u seriji ?

Sto dalje idu knjige to vishe postaje spanska serija,ali ima WTF momenata :tf:

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...