Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

U knjizi je to nekako drukcije. Mogu da ti spojlujem samo...

U knjizi se to desi 2x. Prvo ne znas da li zna, cak on ima neke glavobolje i kosmare posle toga. Pa onda se to ponovi kod Storm's end-a, a tada sve mislim da zna. Tako da verovatno i ovde zna.

Makar se ja toga tako secam :)

Link to comment
Share on other sites

...ovo đubre ogavno.

Preterujes.

Porodjaj Melisandre je preslikan iz knjige sa sve resetkama ali to se desava ispod Stoms end -a kad senka gurne onog namesnika tvrdjave sa litice. Ovde senka verovatno ide da ubije Renlija, kao sto rekoh ranije mnoga desavanja iz knjige su spojena.

Edited by psaras
Link to comment
Share on other sites

Jebiga, kontam da posto sam uzeo da gledam seriju pre citanja knjige, prvo ispratim nju, bar do kraja sezone, posto se uglavnom svi razocaraju, bolje da idem kontra, pa da se odusevim :)

A ovo mi je bilo nelogicno iz cistog razloga sto nisu objasnili, jer kapiram da bi bilo glupo da Stanis krije pravog sina, koga ocigledno jako zeli.

Link to comment
Share on other sites

Nisam najbolje skapirao zadnju scenu u prosloj epizodi, zbog cega je Stanis poslao Davosa da odvede Melisandru u onu pecinu?

Jel to znaci da Stanis zna da ce ona roditi nekakvo cudoviste, iako mu ona to nije rekla, osim sto mu je rekla da ce mu roditi sina? :)

ucini sebi uslugu i procitaj knjige :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

То је због спајања делова књиге у једну сцену у серији. Војска Станисовог брата опкољава Крајолуј, како би и ту провинцију ставио под своју команду и уклонио свог брата из комбинација за престо. Станис шаље Даниса да одради оно што је радио и за време рата против Змајева - кријумчарење (зато иде она сцена са њима око прстију... ).

У бити, комплет сцена је због тога небулозна, јер где он то кријумчари вештицу, пардон свештеницу, и зашто су ту јебене решетке...

Да, придружујем се у савету: прочитај књиге, серија је губљење времена.

Link to comment
Share on other sites

То је због спајања делова књиге у једну сцену у серији. Војска Станисовог брата опкољава Крајолуј, како би и ту провинцију ставио под своју команду и уклонио свог брата из комбинација за престо. Станис шаље Даниса да одради оно што је радио и за време рата против Змајева - кријумчарење (зато иде она сцена са њима око прстију... ).

У бити, комплет сцена је због тога небулозна, јер где он то кријумчари вештицу, пардон свештеницу, и зашто су ту јебене решетке...

Да, придружујем се у савету: прочитај књиге, серија је губљење времена.

davosa:)

btw, slazem se da je gledanje serije bez procitanih knjiga gubljenje vremena

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

ja cenim da ste vi toliko neobjektivni da to prosto bode oci. sta boli nekoga kurac, ko nije citao knjige, zasto su tu jebene resetke, stara pecina, ko zna sta je tu bilo. za dosta ljudi je to sasvim prihvatljiv rezon, bitinije je njima sta je ova izrodila, a to ce saznati.

da, nararvno da je citanje knjiga dozivljaj koji ne moze da se poredi sa gledanjem ekranizacije, ali ne vidim nikako kako je ovo poslednje gubljenje vremena - to mora je najgluplja izjava koju sam za sad procitao ovde, a bilo je bisera.

sta vise, svako ko je radoznao vise od toga, i vaistinu ga bas zanima "sta ce tu resetke" ce uzeti da cita knjige, znaci win-win. al' bitno da se sere.

:-)

Link to comment
Share on other sites

forum služi da bi ovi omg pametni koji su pročitali knjige svima solili pamet kako je serija kurac, a knjige su do jaja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ја сам почео да кењам да је серија крш још пре но сам прочитао књиге [:D]

Читање ми је то (да је серија крш) само потврдило.

И ако упоредиш колико ти времена треба да одвојиш да одгледаш само 1 сезону, видиш да ти доста мање треба да прочиташ књигу. С обзиром да је књига далеко боља (углавном је то и правило), онда улагање времена у серију јесте губљење времена. Крш серију.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...