Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

ja sam se ko idiot pre neko veče izbo na male ježeve, naviko sam da smaram jednog velikog koji se tu mota po bloku, bodlje su mu prilično tupe, naleteo sam na 2 mala kojima su iglice ko žileti jebeni, a slatki su neopisivo, skenjaju se od straha pa se sklupčaju i viri im samo nos, još ja krenuo da ih pomeram da ih malecka vidi, olololo, nigde krvi a cela ruka bridi, carevi mali :)

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Sad gledam nesto ove linkove i naidjem na ovu sliku

615cbf6092e29b0ef10e6a7067008b39.jpg

Na koju foru se postavljaju ti stubovi wtf? Koja je tu dubina? Totalni sam laik pa mi nikako ne ide u glavu kako se uopste zidaju takvi mostovi

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Zabada se armatura prvo a posle se valjda spushtaju kalupi iz kojih se ispumpa voda i onda se preko toga betonira. Inace to je najduzi pomorski most na svetu (ide preko mora) dug 42 km. Nalazi se u Kini izmedju neka dva ostrva valjda. Izgradnja je trajala 4 godine. Da dobro ste videli, 4 godine za 42 km. Kod nas ce 1,5 km trajati 4 godini pa vi uporedite [:)].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Zabada se armatura prvo a posle se valjda spushtaju kalupi iz kojih se ispumpa voda i onda se preko toga betonira. Inace to je najduzi pomorski most na svetu (ide preko mora) dug 42 km. Nalazi se u Kini izmedju neka dva ostrva valjda. Izgradnja je trajala 4 godine. Da dobro ste videli, 4 godine za 42 km. Kod nas ce 1,5 km trajati 4 godini pa vi uporedite [:)].

Taj rad. A do kojih dubina je tako nesto izvodljivo?

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...