Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde, pratimo razvoj situacije za nedelju...

@Goti

Zakljucio sam da na svakog gradjanina ide barem jos jedan kontrolor (gsp, poreznik, policajac, komunalac....)...

Strasno :(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sedimo danas ortaci i ja u kaficu, i pored stola nasheg shaht. i fazon mi da platimo, otvara se shaht i izlazi chovek iz njega. zatvara shaht i nastavlja dole niz ulicu.

o.O

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Od studenskog doma Lole pa do Cvetkove pijace video sam jedno 50ak ljudi koji sede i cirkaju na sred ulice oko pola 2-2. Strašan zakon :D

Inače izvadio sam zaglavljenu memorijsku karticu od 16GB iz laptopa sa nožem i zihenadlom a da pritom ništa nisam oštetio. \o/ Oni u servisu su mi rekli da ne može da se ovo izvadi :D Jeste da mi je trebalo sat vremena drkanja, ali skill je skill ^.^

I da, ženama nemojte da dajete da prebacuju slike da vam se ovo ne bi desilo. ;))

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Uginuo mi je leming :o(((

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

Hakerska grupa "Anonimus" takodje meta piraterije

PARIZ,12. maja (Tanjug) - "Anonops.net", jedan od veb sajtova koga koristi grupa hakera pod nazivom "Anonimus", bio je meta velike piraterije koja je pre svega pogodila njen diskusioni kanal, objavio je francuski dnevnik "Mond".

Taj sajt je trenutno nedostupan, a njegova adresa šalje posetioce na Veb stranicu gde su objavljene Internet protokol (IP) adrese učesnika u direktnim diskusijama, što su podaci koji bi trebalo da omoguće snagama reda da identifikuju deo njih.

Na drugom sajtu koga koriste "Anonimusi" navedeno je da je pirateriju verovatno izvršio koadministrator diskusionog kanala i da su dva sajta "anonops.net" i "anonops.ru" još pod kontrolom tog informatičkog pirata.

Malo pre nego što će da padne, sajt "Anonops.net" je objavio prezime, ime, poštansku adresu, pseudonim i telefonski broj osumnjičenog koadministratora za koga se pretpostavlja da je mladić iz Velike Britanije.

Osim više stotina IP adresa koje omogućavaju identifikaciju računara na Mreži, piraterijom su javnima učinjene i privatne poruke Veb korisnika.

:fp:

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

napio sam se sinoc kao zmaj, i to sasvim slucajno. Imam svasta danas u planu, a raaaspadam se. Challenge accepted.

Lesko, car pijanstva iz nehata....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...