Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

telefonski je kad oces da pogledas nesto (nemas vremena da gledas sve) i onda se ulogujes i pogledas to nesto i caos

a onda kad dodjes kuci za GLAVNI NALOG, pogledas sve natenane jer nisi sjebao sa bezveznim logovanjem!

ovo je verovatno najgluplja stvar koju sam cuo ove nedelje :) mada dobro, tek ce vikend

Link to comment
Share on other sites

ovo je verovatno najgluplja stvar koju sam cuo ove nedelje :) mada dobro, tek ce vikend

ako mi kažeš pametniji način da nešto na brzaka overim (nebitno preko kog uređaja) bez da forum proglasi sve postove pre tog momenta pročitanim, dođem ti pet interneta :)

Link to comment
Share on other sites

ako mi kažeš pametniji način da nešto na brzaka overim (nebitno preko kog uređaja) bez da forum proglasi sve postove pre tog momenta pročitanim, dođem ti pet interneta :)

pa ja ne kapiram taj koncept "procitati nesto na brzaka", tj. razliku izmedju toga i "procitati u fullu". Ispada da forum za svaku temu treba da ima tri stanja "nisam procitao temu", "procitao sam na brzinu", i "procitao sam kompletnu temu" i onda vi simulirate ta tri stanja kreiranjem vise naloga.

Ako otvoris temu na telefonu i procitas post-ove u njoj, sto ne bi bila oznacena kao "procitana" pobogu? :)

@exile:

te krede sam vidjao manje vise na svakoj vecoj pijaci/buvljaku, a kapiram da ih ima i kod Kineza, oni moraju imati problema sa mravima [:)]

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

@jasamnepismen

Mislim da ćeš morati Lastom do tamo... Koliko se sećam nema direktna linija do tamo. Mada možeš i da ideš sa 552 do Umke, i onda odatle neki bus (verujem da ima) do Obrenovca...

Nek me neko ispravi ako grešim...

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Sa glavne autobuske uhvatis lastu i pravo Obrenovac. Tako ide moj drugar koji zivi u Obrenovcu, pa kapiram da je tako najlakse.

Jel zna neko gde najpovoljnije da dekodiram mobilni telefon?

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Raspadam se...

jebala ih unutrasnjost i rocista u 8 sati ujutru...

morao sam da vezujem petla za nogu, da me probudi jutros...:tf:

Inace, izgleda deca maturiraju pa su svuda po gradu u pijanim gomilama...:)

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...