Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

već godinu dana? čoveče ...

e,gde ste beshe rekli da je najbolje i najpovoljnije,tj. gde je najbolji odnos cena/kvalitet da stampam majice?

Koju količinu? Ako je na komad i slično, može ovo što je kori predložio, ako su veći tiraži, onda su opcije znatno šire :)

Link to comment
Share on other sites

deste drugari :) evo me na poslu, nemam jos uvek net na gajbi.. lepo je ovde, suncano, al kad se zadje malo po unutrasnjosti, jebena indija :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

rol virsle + jogurt + film = life's fine

lajk

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

riba iz usa mi chitala sve chatove...

Activity

Browser * Serbia (x) 11:41 am (3 hours ago)

Browser United States (x) 11:15 am (3.5 hours ago)

Browser United States (x) 11:05 am (3.5 hours ago)

jbttttt...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

laku noć!

Sutra ustajanje ujutru, idem na adu na bejzbol ! \o/

raaaaaaaajt, ustao pre pola sata šlogirao sam se + sam ispalio drugare [V]

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

kako?

kao fax nam dao kompove, i ja tu ostao ulogovan, ali kontao da nece da mi otvara komp. zurio na aerodrom pa nisam stigao da se izlogujem i kao nek mi ona vrati komp tamo ovima sa faxa.

i tako ja zaboravim na to od sve rakije ovde i ona danas pocne da mi kenja. najebo sam do kraja. kako mrzim to u picku materinu jebani snupi

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Matori napad je najbolja odbrana, naduvaj je karom kao jako si ljut sto ti ona citala i tako to, ne sme ona to kako je bezobrazna itd itd..

Mada ako je videla nesto sto nije trebala onda u sustini vam nema spasa :D

ODO JA BILDUJEM HEE

Link to comment
Share on other sites

Matori napad je najbolja odbrana, naduvaj je karom kao jako si ljut sto ti ona citala i tako to, ne sme ona to kako je bezobrazna itd itd..

Mada ako je videla nesto sto nije trebala onda u sustini vam nema spasa :D

ODO JA BILDUJEM HEE

Rek'o sam joj da sam trazio od google maila kao ip loginova (ne znam ni dal to ima) ima fazon 5 poslednjih logova, a njena dva. i ja kao - ja sam mislio ti jednom to radila a ti svaki dan shta ti ovo znachi? samo cekas da napravim pogresan potez i da me sjebesh da zavrsimo a sad posto nisi nasla shta si htela - sad se hvatas za to shto sam prichao sa bivsom... bila si na mom mejlu vishe nego ja i opet nisi nashla shta si trazila.

i pocela da se izvinjava. kontam da cu da zaglabam kobas uskoro. a boli me kurac vishe, koji put mi se ovo deshava konjina nikad ne nauci, gde je nemke idemo na basket...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Rek'o sam joj da sam trazio od google maila kao ip loginova (ne znam ni dal to ima) ima fazon 5 poslednjih logova, a njena dva. i ja kao - ja sam mislio ti jednom to radila a ti svaki dan shta ti ovo znachi? samo cekas da napravim pogresan potez i da me sjebesh da zavrsimo a sad posto nisi nasla shta si htela - sad se hvatas za to shto sam prichao sa bivsom... bila si na mom mejlu vishe nego ja i opet nisi nashla shta si trazila.

i pocela da se izvinjava. kontam da cu da zaglabam kobas uskoro. a boli me kurac vishe, koji put mi se ovo deshava konjina nikad ne nauci, gde je nemke idemo na basket...

Bravo, vrhunski si to odradio \o/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...