Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

age of empires? [:D]

da, ovo će da bude neki MMRTS za koji će verovatno da naplaćuju pretplatu, na prvi pogled deluje zanimljivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Gledam u onu Tobleronu i i dalje ne mogu da vidim medjeda :D

Materhorn je inace prelep uzivo, i taj lepi gradic Zermatt koji je odmah ispod, predivno

O skijalistu da ne pricamo :D

Edit: Provalio sam medjeda, ali i onu Vitjinu kurvu isto :/

Edited by Exile
Link to comment
Share on other sites

mrzim kad uplatim parking, pa mi jave 5 minuta pre isteka, i onda necu odmah da produzim nego da izgrbavim tih 5 minuta, pa onda se setim nakon pola sata da treba da produzim.

p2.png

uh, ljubomoran sam.

al' jos malo, pa sam skupio kes za njega. ^_^

Link to comment
Share on other sites

E deste, e.

U ovim novim busevima, dugme stop i dalje radi. :tf: Nisam skontao da li se na dugme blokira motor ili sta, ali je vozac bio prinudjen da svaki put stane i vrata se otvaraju sama. lol

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

ja sam prvo video konja koji je zinuo dok sam tražio medveda, onda sam našao medveda, pročitao vitjin post pa našao i kurvu koja deli usta sa mojim konjem :D

@Lucky: jesi li to sam provalio medveda ili si negde na netu pročitao kako su genijalni dizajneri sakrili medveda? :) kao što je namerno urađeno sa FedEx strelicom recimo.

Link to comment
Share on other sites

Haha, ovaj logo toblerona pravi roršahov test :)

@Lucky: jesi li to sam provalio medveda ili si negde na netu pročitao kako su genijalni dizajneri sakrili medveda? :) kao što je namerno urađeno sa FedEx strelicom recimo.

Ma nisam sam provalio, napisao sam da sam pročitao na netu, međutim, sad sam skapirao da nisam zapravo odmah pročitao na netu, nego sam posle čitao na Wikipediji kad sam se zainteresovao onim što sam zapravo pročitao na Ciriškom aerodromu (očekivao sam da se odnekud pojavi Daki ali ništa! :( ). Dok sam šetao čekajući let koji nešto kasni, naiđem na 3-4 neke kocke/postamenta koji su svojevrsna reklama za Toblerone ali ujedno i kao neki "muzej", pa su u njemu istaknuti onaj patentni zahtev za zaštitu Toblerona, pa modla u kojoj se prave, pa kantica mleka i tako to, a između ostalog svaka od kocki/postamenata ima i naravno neki propratni tekst, u kojem piše ponešto o čokoladi.

I onda u jednoj baš piše da je medved "sakriven" u logou, a medved je simbol Berna, odakle je Tobler, tvorac Toblerona, pa otuda i medved. Zanimljivo je i da oblik toblerona kao šatro nije od Materhorna koji je na logou već zapravo od plesačica koje su formirale "trougao" kada su izvodile tačke u nekom tamo klubu u kojem je Tobler blejao i bio impresioniran njima.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...