Jump to content

pričajte


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drugari, ne bih da spamujem i otvaram novu temu, ali odlučih se da pređem na postpaid. Od skoro mi treba net na nekim random mestima, pa me zanima šta mi vi savetujete, šta duzmem, koji paket i kod kog mobilnog operatera? Ne treba mi ništa mega btw.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro, izgleda da ce biti naporan dan.

@miksa. Ja sam vec neko vreme na telenor postpaid prenesi, i stvarno sam zadovoljan (najbolji paket, sa kojim sam imao iskustva). A za net, ne znam stvarno, ima jedna drugarica njihov net i ona je zadovoljna, ali ona je u fazonu fejs/jutjub/msn/skajp..

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ne bih da spamujem i otvaram novu temu, ali odlučih se da pređem na postpaid. Od skoro mi treba net na nekim random mestima, pa me zanima šta mi vi savetujete, šta duzmem, koji paket i kod kog mobilnog operatera? Ne treba mi ništa mega btw.

Imaš Mixnet pakete kod MTS-a, Prenesi Plus kod Telenora, a kod VIP-a "obični" postpaid imaju net (od tarife 325). Smart pakete zaobiđi, bezveze su

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

I dok lađa morem veselo jurca...

naduvaš nam se svima vićo kurca :tf:

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Drugari, ne bih da spamujem i otvaram novu temu, ali odlučih se da pređem na postpaid. Od skoro mi treba net na nekim random mestima, pa me zanima šta mi vi savetujete, šta duzmem, koji paket i kod kog mobilnog operatera? Ne treba mi ništa mega btw.

Telenor ima one prenesi plus pakete. Kod njih mislim da su oni best buy. ~920 dinara sa pdvom.

Spavao sam ~6h i ne osecam se neshto umorno. Pocheli su mi kolokvijumi, a skroz sam ravnodushan, ne da mi se da uchim. Sutra kisha. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

Najgore je kad jedan paket treba sa mesta A (Beograd) da dođe do mesta B (Novi Sad), službenim vozilom, međutim, ispostavi se da je otišao sa mesta A ali da ga na mestu B nema. I onda se u priču uključuje DESET LJUDI da se otkrije gde se taj paket nalazi.

Link to comment
Share on other sites

Hvala svima na odgovoru. :)

Prenesi Plus tarifin paketi pored minuta i poruka nude i besplatan Internet saobraćaj. Sav neiskorišćeni saobraćaj se automatski prenosi i korisnici mogu da ga ikoriste i u naredna 3 meseca. Ovi tarifni paketi uključuju i besplatne minute za razgvore u okviru Telenor mreže koji se mogu iskoristiti nakon potrošenog besplatnog saobraćaja.

Mesečna pretplata ti je 932,2 din (sa PDV-om).

Besplatni minuti u domaćem saobraćaju 150

Besplatne sms poruke u domaćem saobraćaju 500

Besplatni KB u domaćem saobraćaju 500MB

Besplatni minuti u Telenor mreži 500

Fiksna nadoknada za uspostavu veze (nakon potrošenih besplatnih minuta) - 4,6 din (sa PDV-om)

Cena minuta ti je 6,9 din (sa PDV-om)

Cena poruke ti je 2,95 din (sa PDV-om)

Cena KB ti je 0.11 din (sa PDV-om)

Provera stanja je moguća preko koda *311#

Ako te zanima neki drugi paket ti pitaj, ali ovaj što je Highl1 ponudio ti je sasvim dobar :)

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...