Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pošteno se zapio juče, danas se valja seminarski završiti, pa na rodjendansku pijanku kod drugara.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/243761/Jovana-zeli-da-se--vrati-Zeljku

- Jeste li se vi to pomirili? - pitali smo Željka.

- Ako nešto bude od toga, javićemo vam - zagonetno je odgovorio Joksimović.

- Pa šta ste radili u stanu? - nastavili smo da zapitkujemo.

- Doručkovali smo fenomenalan kulen koji sam doneo iz Hrvatske - rekao je Željko mirno.

...

gde da čitam vesti a da ne rizikujem da naletim na ovakve stvari? rts.rs? politika.rs?

Link to comment
Share on other sites

nosis TO na rejv?

moj ortak je prestao da nosi svoj canon na rejvove od kad su mu zaboli jaknu na jednom :) bolje ga testiraj slikajuci maslachke, zgrade, ljude VAN rejva.

Nosio sam do skoro 50D redovno :) mada, nisu to neki mega uderground rejvovi gde kad nekog mrko pogledas odma noz u rebra, plus, uvek na svakoj akciji ima brdo fotografa sa slicnom/boljom opremom :)

Enivej, juce nisam na kraju slikao, odlucio sam da se usvinjim od alkohola :)

Edited by Coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ma izvalio sam da kada koristim RSS nekako sam previse fokusiran na odredjene stvari pa mi promakne nesto zanimljivo. Slicna stvar kao na forumima, ako gledam samo SC i HoN podforume, promakne mi neka nova cool igra npr

@kalimero

pa uglavnom me zanimaju prave vesti, a ne sta je neka koza doruckovala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...