Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

lol 'domaci' od kada nisam cuo tu rec

kol'ko sam mator jbt

vratio se iz bga u svoje selo, nisam placao gracki autobus, kao blagu meru bunta zbog visevekovnog plljackanja Vojvodine od strane Djilasa

zavrsio sam sve sto sam planirao i lepo se proveo

Link to comment
Share on other sites

setih se svog sjebanog sna od sinoc

Mesto dešavanja: ogromni hodnik moje osnovne škole

Ambijent: završetak neke proslave, svi napuštaju hodnik koji je pun klupa i gluposti

Glavni akteri: LJUBIVOJE RŠUMOVIĆ, onaj rogue iz "Tangled" animiranog filma ali u ljudskoj formi, jedna plava devojka i ja

Dakle sedam na jednu od tih klupa i na drugom kraju sedne i Ljubivoje Ršumovic. Krene on nešto da priča kao za svoj ćef, pokušavajući da me uvuče u konverzaciju. Ja iz kurtoazije kao učestvujem u toj jednosmernoj diskusiji, kad na klupu seda ovaj iz Tangled. Ljubivoje i ja nastavljamo da "pričamo" dok je ovaj iz tangled u nekom svom tripu i razmišlja nešto. Nailazi plavuša. Nosi bade mantil i peškir na kosi onako umotan u ogromnu punđu. Devojka je inače metar osamdeset plave kose i jako jako dobro izgleda. Vidno dobro raspoložena ona me pozdravlja uz poljubac (znamo se?) i seda između Ršumovića i ovog iz Tangled, tako da ja imam jedno mesto lufta odaljenosti od njih troje. Obojica je očigledno ne poznaju, sudivši po izrazima njihovih lica. Pošto je vec prekinula razgovor i zamišljenost onog lika, koji jos uvek ima neku emo facu iz nekog razloga, nastavlja sa obgrljavanjem obojice i zapitkivanjem. Ljubivoje odmah ulazi u spiku (matori džek!). Plavuša mu prebacuje jednu nogu preko njegovog kolena, a ovog rogua kreće da golica po kosi prstima. Meni se scena ni malo ne sviđa: 20% zbog ljubomore, 50% zbog socijalne nelagodnosti (javno mesto, i nisu bas svi jos otisli), 20% jer bih je sprco odmah/ konflikt zbog "balls touching" pravila, i 10% zbog raznih drugih stvari. Onako raskrečena riba opušteno otkriva svoje čari. Skida onaj "turban", govori Ljubivoju da se upusti u felacio (u koji se ovaj momentalno upušta), i kreće da žvalavi ovog emo rogua. Ja ustajem sa klupe misleći "jebeš ovo" i odlazim. Po otvaranju vrata škole ja se budim.

fml. jako retko sanjam seksualne aktivnosti, i kad se to desi, onda bude ovako neko sranje. :D

Link to comment
Share on other sites

setih se svog sjebanog sna od sinoc

Mesto dešavanja: ogromni hodnik moje osnovne škole

Ambijent: završetak neke proslave, svi napuštaju hodnik koji je pun klupa i gluposti

Glavni akteri: LJUBIVOJE RŠUMOVIĆ, onaj rogue iz "Tangled" animiranog filma ali u ljudskoj formi, jedna plava devojka i ja

Dakle sedam na jednu od tih klupa i na drugom kraju sedne i Ljubivoje Ršumovic. Krene on nešto da priča kao za svoj ćef, pokušavajući da me uvuče u konverzaciju. Ja iz kurtoazije kao učestvujem u toj jednosmernoj diskusiji, kad na klupu seda ovaj iz Tangled. Ljubivoje i ja nastavljamo da "pričamo" dok je ovaj iz tangled u nekom svom tripu i razmišlja nešto. Nailazi plavuša. Nosi bade mantil i peškir na kosi onako umotan u ogromnu punđu. Devojka je inače metar osamdeset plave kose i jako jako dobro izgleda. Vidno dobro raspoložena ona me pozdravlja uz poljubac (znamo se?) i seda između Ršumovića i ovog iz Tangled, tako da ja imam jedno mesto lufta odaljenosti od njih troje. Obojica je očigledno ne poznaju, sudivši po izrazima njihovih lica. Pošto je vec prekinula razgovor i zamišljenost onog lika, koji jos uvek ima neku emo facu iz nekog razloga, nastavlja sa obgrljavanjem obojice i zapitkivanjem. Ljubivoje odmah ulazi u spiku (matori džek!). Plavuša mu prebacuje jednu nogu preko njegovog kolena, a ovog rogua kreće da golica po kosi prstima. Meni se scena ni malo ne sviđa: 20% zbog ljubomore, 50% zbog socijalne nelagodnosti (javno mesto, i nisu bas svi jos otisli), 20% jer bih je sprco odmah/ konflikt zbog "balls touching" pravila, i 10% zbog raznih drugih stvari. Onako raskrečena riba opušteno otkriva svoje čari. Skida onaj "turban", govori Ljubivoju da se upusti u felacio (u koji se ovaj momentalno upušta), i kreće da žvalavi ovog emo rogua. Ja ustajem sa klupe misleći "jebeš ovo" i odlazim. Po otvaranju vrata škole ja se budim.

fml. jako retko sanjam seksualne aktivnosti, i kad se to desi, onda bude ovako neko sranje. :D

*kunilingus

osim ako nije u isto vreme blajvila ljubivoju i krljala rouga :D

Link to comment
Share on other sites

jel stigao putin, kakvo je stanje tamo kod vas beogradjani:)

Ja radim u Kosovskoj, ispred prozora mi dva dzipa sa nindza kornjacama, a iza jedno 4-5 oklopljenih kombija. Smarali ljude jutros koji su prolazili tuda, i dalje su zatvorene neke ulice.

Edited by Sinistral
Link to comment
Share on other sites

Evo i kod mene...u Srpskih vladara ne daju gore i dole da se ide...

bez veze...

ja sam ih zajebavao...da dodju i sutra, posto onda ne moram na posao :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

neće ništa s te strane save biti zatvoreno bar do podneva, pošto putin s aerodroma ide u SIV, pa tek posle u skupštinu.

kažem, možda sam zaboo neku lošu smenu, možda se hrana okvocala dok sam je doneo gajbi (mada je bila topla), možda je crna rupa :D

meni najbolji kinez u beogradu ostaje onaj li u ruzveltovoj kod nadvožnjaka. vredi spomenuti i one kvazikineze u delta sitiju, jeftini su a porcije su ogromne i hrana je nekako lagana i "zdrava", mogao bi da jedem tamo svaki dan.

tesko da si zabo losu smenu jer mislim da im je onaj mali kinez sto lici na miks ajversona i moreire jedini kuvar:)

verovatno si zabo random lose pripremljeno jelo ili tako nesto. ortak mi je jednom prijavio da je jeo nesto bezveze (a tipa pedeseti put je haso tu), tako da mozda je to. a mozda ti ne leze, otkud znam, mada vecina se odusevljava... probaj ako te bude put naneo da hasas ovo sto sam preporucio, mozda stvarno losije prave druge stvari, a nisam ih probao.

moracu da overim to u ruzveltovoj... mada ne znam kad i kako posto posle lakija nisam trazio, pa sam u fazonu "jooo imam pare za kineze i hasaju mi se, odo do lakija" rather nego da questujem:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

tesko da si zabo losu smenu jer mislim da im je onaj mali kinez sto lici na miks ajversona i moreire jedini kuvar:)

verovatno si zabo random lose pripremljeno jelo ili tako nesto. ortak mi je jednom prijavio da je jeo nesto bezveze (a tipa pedeseti put je haso tu), tako da mozda je to. a mozda ti ne leze, otkud znam, mada vecina se odusevljava... probaj ako te bude put naneo da hasas ovo sto sam preporucio, mozda stvarno losije prave druge stvari, a nisam ih probao.

pa ono, živim na kosi sad, tako da me put nanosi stalno. aj, baš ću da probam opet kad mi se budu jeli kinezi, al ako se opet sjebem, ti si kriv :D

Link to comment
Share on other sites

uradio prezentaciju na faksu, dobro proslo. Posle otisao na sahranu (drugu umrla baba, ali je samo nju imao od cele porodice, pa je onako bas zajebana situacija), posle otisli na Marakanu da izblejimo poluvreme, pa sad kod tog drugara, da posedimo malo sa njim. Kakav miks dobrih i losih stvari.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kakav hevi dan... Od 8 do 16h u ofisu... svi nesto pizde, svi nesto traze, svima se zhuri,

telefon zvoni i preko njega isto neki ljudi pizde i nesto traze i zuri im se..................

A onda brzinska 3in1 kafica u 16h a 30 min kasnije eto me kod Marakane (dezuram za firmu dok traje onaj cirkus tamo)

ali avaj, kola mogu da parkiram samo mnogo ulica dalje a vucaram 3 torbekanje (neki laptopovi, bojim se da ih

ostavim u kolima zbog milion navijacha koji prolaze tuda)... Dovlacim se i ulecem gore sa novinarima u media centar...

Pola sata kasnije placam danak neiskustvu, nisam poneo JAKNU iz auta i shvatam da sam se SMRZAO KAO PICKA...

U to ulecu ruski bezbednjaci medj novinare, shvatam da je Bacuska Vladimir stigao sa nasim premijerom, ruski novinari jure

ka holu, jure i nashi, a besna rulja ispod nas sa tribina salje kletve i zle chini gore ka VIP salonu tj nasim politicarima...

marakana2.jpg

Jedva sam doceko kraj tekme da spakujem lap i odvucem se do kola koja su sada delovala jos udaljenije...

hiljadu ninja-kornjacha, hiljade odrpanih pripitih (ali i zadovoljnih) navijacha, uglavnom mladih,

svi tumaraju nekim svojim putem a ja brzom brzinom picim gajbi... Evo skuco sam ovih par redova

i idem da krepam u krevetu jer me izgleda vec sutra ceka terenski rad u Smederevu...

E da, imam i zanimljiv video klipitj, al sutra cu ga okachim... Cheers!

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Navodni motiv ovog svirepog ubistva je 500 dinara koliko je trebalo da joj plati seksualnu uslugu. Nakon što je udavio, Dragan je otišao u obližnju kafanu i napio se.

Pa kakve su to kurve za 500din :fp:

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...