Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Oво први пут чујем и могу да кажем да сам одушевљен!

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ladno kad sam znao da je unkind okačio zaz. baš je pomama nastala za tom ribom.

danas imam želju da napišem nešto na zidu prekoputa francuske ambasade, al suviše sam mator da to ostvarujem :)

Link to comment
Share on other sites

ladno kad sam znao da je unkind okačio zaz. baš je pomama nastala za tom ribom.

Pogledah još jednom, nemam pojma. Meni bi inače ovako nešto trebalo da se dopadne, ali nešto ne mogu da povežem facu sa glasom i ovu govornu manu i ovu kombinaciju poluvibrata (ako tako nešto uopšte postoji) i tog nekog whiskeyvoice-a.

Al' sam se nalup'o od rane zore. Sad idem na štapiće sa belim lukom, planiram da se viđam samo sa ljudima kojima to neće biti problem :))

Link to comment
Share on other sites

ima mnogo dobar glas ! ! ! :) a i luda je skroooz :)

elem, sinoć sam zabola adidas plavi dux na hipster žurci.. :) nije baš klasičan zabod, jer je stajao napušten na terasi i rekoše mi ljudi da nije ničiji a meni bilo hladno....

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

meni isto nije nesto spec ta zaz, nervira me taj "promukli" glas

kako je otvorila usta tako sam ugasio klip

ima mnogo dobar glas ! ! ! :) a i luda je skroooz :)

elem, sinoć sam zabola adidas plavi dux na hipster žurci.. :) nije baš klasičan zabod, jer je stajao napušten na terasi i rekoše mi ljudi da nije ničiji a meni bilo hladno....

to nam saopstavas po principu da bolje saznamo od tebe nego da se cuje ili kako

@topik

spavao sam oko 5h i raspadam se

Link to comment
Share on other sites

kaze se "za sebe" a ne "za mene" :LOL:

Inace zaz ima super pesme i glas, ne moramo sad biti antiprotivni jer nas to cini...cime :P ?

I mislim kili pobogu otkad je adidas hipsterski lol lol roflolo

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

pa valjda je uvek bilo ono kao adidas i najk

e sad recimo posto svi mladi majmuncici nose najk onda je adidas bio prva sledeca opcija

a sada ako pogledamo recimo da je adidas oficijalni sponzor partizana, prva sledeca stvar koja bi trebalo da se desi je da svi hulibratorci predju na to . sto je do sada bio non mainstream izbor a po definiciji hipsterizma to je standardna stvar

nije ni meni bas najjasnije ali valjda ima barem neke logike :tf:

Link to comment
Share on other sites

ovde sam prvi put video ili procitao da je neko nesto negativno napisao za Zaz.

Meni je onaj klip pesme Je Veux prosto savrsen. Pocevsi od njenog glasa, naglaska, pa nacina na koji oni tapse, preko onog ludog lika sto svira bas i ovog sto svira neku mini gitaru, pa sve do okruzenja, kaldrme i ljudi koji sve to gledaju.

Inace, evo i prevoda:

Give me a suite at the Ritz hotel, I don't want that Chanel's jewellery, I don't want that Give me a limo, what would I do with it? Offer me staff, what would I do with it? A mansion in Neufchatel, it's not for me Offer me the Eiffel tower, what would I do with it? I want love, joy, good spirit It's not your money that will make me happy I want to die with a hand on my heart Let's go together, let's discover my freedom.

Forget all your prejudice, welcome to my reality I'm fed up with your good manners, it's too much for me I eat with my hands, I'm like that I speak loud and I'm direct, sorry Let's end the hypocrisy, I'm out of it I'm tired of double-talks Look at me, I'm not even mad at you, I'm just like that I want love, joy, good spirit It's not your money that will make me happy I want to die with a hand on my heart

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@zaz

skinuo sam ceo album i moram reci da je veux uzivo 3x bolja nego studijska verzija, a album je ono...ok, nista posebno...ali da su postali hipsteraj, jesu :D

Je Veux zaista jeste mnogo bolje uzivo izvodjenje, nego studijska verzija. Ima potpuno drugaciju dusu pesma. I generalno mislim da su mnogo bolji uzivo, nego na samom albumu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

inače sad izvalih da imamo Twitter dugme u reply boxu foruma. Koliko smo samo social!

postoji od update-a foruma, brat bratu jedno godinu dana :)

@ lesko - nemoj da se ljutis sto mi se nije dopala osoba koja ce uskoro osvanuti u tvojoj signaturi :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...