Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa onda kazi lepo kod caleta u firmi da ces da radis a ne da tu pricas kod nekog poznanika jebote.

Case closed, idemo dalje

e, pa meni nije bilo vazhno dal tju da radim kod oca ili kod majke ili kod drugara ili....

nego mi bilo bitno da se ne shvati da tju da radim preko one vrste veze, toliko :))

elem, sanjao sam da sam na Exitu, Tomcraft vrti, a ono samo 100tinak ljudi na Dens Areni i on posle jedno sat vremena prekida da radi i odlazi :((

Link to comment
Share on other sites

e, pa meni nije bilo vazhno dal tju da radim kod oca ili kod majke ili kod drugara ili....

nego mi bilo bitno da se ne shvati da tju da radim preko one vrste veze, toliko :))

A cek koja je to ONA vrsta veze? :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti omorinu, oznojio sam se 15 puta danas zato što sam mislio da će pljusak pa nosim prokletu jaknu.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ljudi imam jedan problem u poslednjih par meseci... Znaci prsti na na nogama mi vrlo cesto trnu i to sve po malo, jedva primetno ali jako iritira a jos gore je sto ne znam do cega je. Na rukama je isto tako ali dosta redje. Pre nekih mesec dana imao sam neki interval kada su mi prsti trnuli ali mnogo jace i to je trajalo nekih nedelju-dve, a posebno su trnuli kada sam bio pored kompjutera, takodje ne znam zasto. Takodje isto u poslednjih par meseci ponekad, npr jednom u danu osetim tremor u levoj nozi ( tu mi cesce trnu prsti ) isto iz nepoznatih razloga. Ako je neko imao slicne simptome ili ako zna do cega je nek mi se obrati.. Da nije mozda do kicme? Sedim dosta za kompjuterom i to u prilicno nepravilnom polozaju? To trnjenje je vise poput nekog peckanja..

Link to comment
Share on other sites

verovatno samo zapusis butke stolicom ili tako nesto, pa ti ne stize krvi do periferije dovoljno:)

idi kod nekog cara pa ga pitaj, realno meni ne deluje kao nesto ozbiljno, cak mi ne deluje ni kao nesto neuobicajeno.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...