Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gledao sam danas u Pinkovom dnevniku nekog lika koji će da ide u zatvor pet dana jer neće da plati kaznu za nepropisno parkiranje od 5000 dinara.

Ali ne da neće da plati zato što neće da plati, već zato što mu je kazna, a i kasnije rešenje koje je dobio na kućnu adresu, napisano latinicom, a on priznaje samo ćirilicu.

Verujem da će to sad da otvori "mudonja ili debil" raspravu :) ali ne može se reći da lik nije car :)

Link to comment
Share on other sites

Bio kod ortaka do malo pre, najeli smo se kao prasci... Nije mi dobro, a kombo je bio slanina sa jajima + roštiljske kobasice + pasulj + zelena salata + jogurt... Znači nije mi dobro :/

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Da ne otvaram nov topic...

Je l' zna neko neki dobar site sa dokumentarcima kao što su BBC Life, Human Planet itd?

Pošto mi u poslednje vreme baš to prija da gledam pred spavanje.

Unapred sam zahvalan!

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Moram primetiti da ima značajno manje gužve na pravcu Ada - Sajam, zašto znam, ali sam stigao na posao za malo manje od 20 minuta :D

malo manje od 3drgn-a, čisto da koristimo ispravnu jedinicu :)

ima manje gužve, uvek je čudno to oko velikih radova u gradu. Recimo, izlaz na Gazelu iz pravca Kneza Miloša je PRAZAN u potpunosti, i generalno taj prilaz je najbolji ako čovek mora da pređe preko gazele, dok je ostatak pravaca i izlaza naravno potpuna katastrofa, gužva za gazelu je već gore od izlaza za dušanovac.

Tako da valjda ljudi razmišljaju o tome da kao izbegavaju neke očigledne rute koje će biti "pod gužvom", a one zapravo ispadnu prohodne upravo zbog toga.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...