Jump to content

RPG drustvance


P.M.

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

sa moje strane bi se verovatno zavrsilo na alkoholu i krivljenju

Add Ms. Mary Jane(i pri tome ne mislim na spajdermenovu sojku) to that equation and we have a winner! :D

edit: mislim da se takva akcija jos uvek nije organizovala do sada :D

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Voljan, imam teamspeak, mic

Igrao bih healera/tenka/rogua (single ili multiclass) u partiju i nemam nikakve aspiracije da budem teamleader.

moze bilo koji RPG

Healer uvek dobrodosao!Inace mnogo gotivim likove koji znaju dobro da odigraju bekap,posto to nikad nisam umeo..

Duboki respect...

Al ste banda!Ja napravim topic za RPG party vi okrenete na cirkanje i sprdnju.....

[:(] [:(] [:(] [:(] [:(] [:(] [:(] [:(] [:(]

Ne sad ozbiljno - ko je za?I da se organizujemo do kraja meseca...bar. [:)]

E da i ako ste za neko grup zezanje - http://mtv.rs/koncerti/najave/dj-umek-u-spens-u

Edited by Pet0r

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

realno od te tri kombinacije, nwn 1 je krsh u toj varijanti, probao sam vec da igram, u bg 1 se previse sporo leveluje, najbolje je iwd, i to mozda kad bi krenuli da igramo od heart of winter(da ne ginemo kao mali odmah u pocetku sa bednim lvl-ima nego da krenemo odmah od 7-8mog).

Ja bi u sustini mogao igrati sad u cetvrtak noc od recimo ponoci i u petak noc isto vreme.

Uf dwarf fighter/cleric ftw :D koja je to zver od lika :D

jel bi mogli mozda da importujemo neke nase likove sa kojima smo igrali single player?

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

ukus je kao dupe, svako ima svoje.

meni nikako nije legao, igrao sam u toj varijanti i bg 1 i bg 2 i iwd i nwn, i od svega toga jedino nwn nismo mogli da se smislimo da igramo jer je celokupan utisak bio najlosiji.

Opet, moje misljenje.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Dobro...vidim da ste svi za ID.

E sad ovako : posto ja nikad nisam presao ID a neko je spomenuo Heart of Winter,kontam da je to neka add verzija.Ja sam za varijantu da krenemo od pocetka normalno od lvl 1.Pa da predjemo sve u fulu,pa sad koliko nam treba - jebiga.Odredimo recimo 2 termina nedeljno i peglamo.Takodje ne bih da importujete likove jer bih da napravimo pravi epski party(svih rasa i klasa)kao i da svi budemo jednak nivo.(EXP se deli jel?)Ali naravno ako se vi drugacije dogovorite ja neam nis protiv...

Ja bih igrao Legolas varijantu - full backup arrow support.

Bitno mi je da znam da svi imate sluske i mikrofone.

I ako vas ne mrzi pobacajte mi linkove za IWD torrent dwnld,neki da lepo radi bez bagova.

Hvala unapred [:)]

NWN1 krš? NWN1 je bog otac kooperativnog rolplejovanja na kompjuteru.

"...bog otac kooperativnog rolplejovanja..." - vrh izraz,upotrebicu to negde. [:)]

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...