Jump to content

Motorciklista u moskovskoj gužvi


Recommended Posts

nvm

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pod jedan, ja nikad nisam ni rekao da sam dodao nešto konstruktivno :D tako da sa ovim "nauči da čitaš" slobodno odjebi.

aj ovako, pre nego sto te stavim na ignore. to da li si ti bio konstruktivan je potpuno nebitno za to sto je on bio pre par strana dok je diskutovao. tako da moje 'nauci da citas' stoji, jer o tebi nisam ni pricao, vec o njemu.

dakle

"on je bio konstruktivan dok je raspravljao"

"da, bas mu je konstruktivan ovaj poslednji post"

"nauci da citas"

problem?

a za ovo internet konanstvo na kraju, dobijes samo ignore, ja sam na forum dosao da razgovaram. budi pocastvovan, jer si jedini.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zato sto je on bio pre par strana dok je diskutovao

nemam problema s time, dok je s druge strane moj post samo označavao da je njegovo vreme "pristojne" diskusije odavno prošlo, i da je krenuo da smara već razvijen topik. uzimajući u obzir i prethodnu istoriju njegovih takvih postova, pukao mi je kurac, jebiga, i'm only human.

takođe, budući da sam pratio ceo topik, tvoje 'nauči da čitaš' je sa moje tačke gledišta bezobrazno te ne stoji, otuda "odjebi".

a za ovo internet konanstvo na kraju, dobijes samo ignore, ja sam na forum dosao da razgovaram. budi pocastvovan, jer si jedini.
o, ne. Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

ali zar ti nisi glup, a boku bezobrazan? nije isto!

Moj klub prima i jedne i druge. Problem? :tf:

pod dva, dečko po hiljaditi put glumi ovde nekog velikomučenika sa postovima tipa "mene ovde svi mrze"

Odakle ti to da sam velikomučenik na RUR-u? LOL :D Uopšte nemam taj stav + znam da me Leško voli. :)))

@Doolio: Nisam baš ni diskutovao. Previše si objasnio topic, što kroz kreativne primere što kroz common sense. Peja bi se pre usrao u gaće nego da prizna javno nekom na RUR-u da je pogrešio, pa makar taj topic išao u nedogled, što je meni sa jedne strane nepotrebno. Svi greše, pa mogu i moderatori/admini. Nije kao da će neko da ih banuje :tf:

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

aj ovako, pre nego sto te stavim na ignore. to da li si ti bio konstruktivan je potpuno nebitno za to sto je on bio pre par strana dok je diskutovao. tako da moje 'nauci da citas' stoji, jer o tebi nisam ni pricao, vec o njemu.

dakle

"on je bio konstruktivan dok je raspravljao"

"da, bas mu je konstruktivan ovaj poslednji post"

"nauci da citas"

problem?

a za ovo internet konanstvo na kraju, dobijes samo ignore, ja sam na forum dosao da razgovaram. budi pocastvovan, jer si jedini.

jbni deja vu, kao da sam citao vec jednom ovaj post :D

Link to comment
Share on other sites

@Doolio: Nisam baš ni diskutovao. Previše si objasnio topic, što kroz kreativne primere što kroz common sense. Peja bi se pre usrao u gaće nego da prizna javno nekom na RUR-u da je pogrešio, pa makar taj topic išao u nedogled, što je meni sa jedne strane nepotrebno. Svi greše, pa mogu i moderatori/admini. Nije kao da će neko da ih banuje :tf:

ali ovo nije integral pa da pogresim. ovde se radi o tome kako se gleda na neku stvar. ja gledam ovako, on gleda onako, a obojica imamo za nas validno objasnjenje zasto je to tako

zasto pricam sa likom koji kaze da je gradjenje farmica u warcraftu macro?

ignoredjvudu.jpg

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam dal' je ovaj Paja ostavio post a da ga posle nije editovao sa "nvm" ili "..." :))

enihu, ako imate nešto na temu motorcikliste i hrabrosti, udrite (pejo, dule...) ako nastavite (svi) sa pričom ko je debil a ko trol ide lock i to je to.

Link to comment
Share on other sites

"..." su genuine postovi :)) govore više od reči

Ovo nvm sam napravio neku zaistinski carsku foru, ali je bilo kasno. Prozor je bio otvoren jedno 2 sata, pa kada sam ja ukucao tu carsku foru između posta za koji je vezana i moje fore se napravilo jedno 5 strana :((

edit: NVM

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...