Jump to content

MAGICKA


G!!!

Recommended Posts

nisam te razumeo baš šta si hteo da kažeš, ali ono što sam ja hteo da kažem je sledeće.

Logujem se na steam od kuće, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Odem do redakcije, logujem se na steam, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Ne nosim diskove, ne ukucavam cd-keyeve, samo skidam sa neta. Mislim, eto, to :)

ahaaa, sad sam skotntao, ja sam mislio da bash mislis na steam cloud koji chuva tvoje sejvove u oblaku ili confige za igre kao npr igram tf2 kod kuce sa mojim podesavanjima odem kod druga logujem se i eto svih mojih podesavanja...ali opet mali broj igara na steamu ima to

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Logujem se na steam od kuće, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Odem do redakcije, logujem se na steam, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Ne nosim diskove, ne ukucavam cd-keyeve, samo skidam sa neta. Mislim, eto, to :)

Prezirem te cloud gluposti i forsiranje Internet konekcije za single player igre, kao i posledično izumiranje LAN-a.

Smorio sam se kada sam pre neki dan skapirao da od igara koje su izašle u nekih poslednjih godinu-dve, na prste mogu da pobrojim one koju mogu da igram sa drugarima u igraonici ili kod kuće na par kompova.

Zarekao sam se da neću kupiti ni jednu igru koja bi mogla da ima LAN, a nema ga.

Inače, i sa GamersGate-a mogu uvek da skinem igre koje sam kupio kod njih, instaliram ih i igram, ali nema nikakvog klijenta koji me smara, a ako hoću mogu tu instalaciju da snimim na flash i odnesem i instaliram gde hoću.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Magicka Update 16 and 17-SKIDROW

Magicka Update 18 - Skidrow [:D]

Jebote ja se njima divim, ispašće da su prodali alpha verziju preko Steam-a i samo nastavili da rade na final verziji [:D] Evo ti auto, teraj ga kući, dođi sutra po volan a prekosutra po kočnice :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

ja sam skinuo 13-14 update, i sve lepo radi do sada...bas je zabavna igra, voleo bih da probam u multiju da vidim kako je protiv nekoga :)

za sada u singlu sve prelazim na kombinaciju m60, lightning/steam/arcane beam/blast, nije bas izazov :)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...