Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Fearthebeard, retardiran i bezobrazan, ultimativna kombinacija...

Care, ako si procenio na osnovu nekih faktora da ce na nekom mecu biti dosta golova ti mozes da odigras 3+ npr, a ne postoje ti faktori na osnovu kojih ces proceniti da li ce biti paran ili neparan broj golova...da li si sposoban to da shvatis? Procenices da ce na nekom mecu biti brdo golova ali ne postoji razlika izmedju, recimo, 4:3 ili 5:3, pa je to cista kocka....da li, eventualno, kapiras?

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Mislim da sam potpuno odlepio, kenja mi se vise koliko puta sam pao na jednu utakmicu..

 

Evo veceras sta odigram ( koronu na predlog managera, trebalo je da gadjas tacan rez matori :D :( )

1HRZJzc.png

Viljareal je 2:0 80ti minut... edit 2:1 kraj..

Nije mi dosta sto sam se iznervirao, nego se zajebem i procitam postove od fearthebeard-a...

Edited by Marko)
Link to comment
Share on other sites

Cekaj, ako on mene mozete nazivati pogrdnim imenima, ja trebam cutati, jel?

Zato sto jednostavno nije bilo za tu tekmu koja se igrala, da se uzivo stavi od koliko do koliko gola ce biti, nego samo da li ce biti paran ili neparan broj.

A ti jadan, baš tu utakmicu si morao da odigraš :(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

претерујеш Вићо...

пар-непар има исто могућности ко и испод-изнад 2.5 гола, две могућности.

то је логика, то што ти немаш додира са њом, то је твој проблем!

  • Downvote (-1) 1

Um caruje, Dundo Maroje!

Link to comment
Share on other sites

prosli put jedna, druga poljska ono sto sam igrao keca i da daju dva, bilo 0:1, ali sam uhvatio poljsku prvu da domacin daje dva 2.65 kvotica!

ostala dva 3+a dosla relativno lagano...

za danas:

 

67yF12G.png

 

daugava skonto 2

paks i ovi gosti (ni znam da procitam :D) igraju bez odbrana, na paksovim tekmama pada prosek 3 gola a gostima jos vise, skoro 4

lifering je sabijao na pocetku, sada imaju dva vezana poraza od 0:2 i verujem da mogu da dobiju neubedljivi horn... ove sezone u prvom mecu su ih vec jednom dobili u gostima, 2:4

jihlava-plzen, gosti sampioni, kidaju u ligi, ali su sada pukli od sitija u LSH 0-3, doduse sve u drugom. jihlava dve pobede u prvenstvu uz 6 poraza, ali u svakom porazu daju gol, verujem da ce sada biti motivisani i dati minimum jedan gol sampionima

 

AE

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

67yF12G.png

 

skonto mi odlozen zbog potopa u letoniji, lifeling (drugi tim salzburga) lagano 4-2 iako su imali 4 suspendovana prvotimca, jihlava lagano dala gol plzenu u prvom, kraj 1:2 i obore me ODVRATNI PLODOVI INCESTA IZ MADJARSKE....

kvota na domacina bila 1.75 od 14.min crveni za goste, 38.min domaci iz penala 1:1 i onda celo drugo poluvreme ne mogu da iskoriste igraca vise.. pa isrem vam se svima u usta mongoloidna...

Link to comment
Share on other sites

Ok , evo ovako ... :)

Svonsi ima jak napad Michu & Bony postizu golove na svakoj utakmici i smatram da ce i danas neko od njih dvojce dati bar 1 gol + igraju na svom terenu ,Arsenal standardno u dobroj formi tako da  bi trebalo GG da padne

Leverkuzen odlican zaista , pogotovo na svom terenu , ocekujem 3-0 , 3-1 win , hanover nista specijalno kao gost , prosli put ih je leverkuzen dobio 3-1

Aston vil nece igrati par igraca veceras medju kojima je i Benteke zbog povrede, dok Aguero nece igrati ni Silva ja mslm za City veceras, ali bez obzira na to imaju Jovetica , Dzeka , Navasa , trebao bi City to da dobije nekako..

Real - Atletiko , gradski derbi skoro uvek dodje GG tako da bi trebalo i veceras , obe ekipe su u dobroj formi ,+ Bejl ce igrati najverovatnije veceras :)

po mom misljenju 2:1 tacan rezultat za Real..

Ajntraht bi trebalo da dobije danas, bolji su ,pogotovo u napadu imaju Kadleca koji je cim je dosao u klub vec postigao par komada,igraju na svom terenu pred svojom publikom ,  protiv Hamburga kojem nece igrati 2,3 prvotimca i koji je izgubio kao gost od dortmunda 6-2 , izgubili su i od werdera 2-0 na svom terenu.... mislim da ce i danas Hamburg izgubiti , bar 2-0 :)

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Za manji ulog, ili u nekom sistemu 2 utakmice
 
Zwolle vs NAC Breda
 
Mislim da je Breda u usponu forme, dok Zwolle polako gubi kontinuitet. Breda ima mladu i nalozenu ekipu, dobili su Rodu 1-5 i Az 3-0. Imam osecaj da su se zaleteli i da nece stati pred Zwolle-om. Ja bih birao dvojku. Kvota je oko 5.
 
Swansea vs Arsenal
 
Swansea igra odlicno, u kupu su izgubili sa drugom postavom. Znaci da su fokusirani na ligu. I Arsenal je isto tako u usponu forme, mada su im jos uvek povredjeni Diaby, Cazorla, Chamberlain, Walcott, Podolski, Rosicky, Sanogo. A i sledi im mec sa Napolijem. Mislim da bi bili zadovoljni sa neresenim rezultatom ovde.. Tako da ja bih birao nereseno.
Edited by Marko)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...