Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Nemam pojma sta se zbiva ovih dana na kladzi, igram samo rekreativno, da ispratim, nikako da pogledam konkretno neke parove.

Ali, tu je komsha koji radi u kladzi i pokazao mi je dva singla uplacena:

Marsej - Lion 1 - za 30k

Soton - Noric 1 - za 30k

Svi nesto pricaju za Milionere iz Kolumbije, kao dvojka, koja je i u padu... Ne znam sta tu da mislim.

Evo Vitja je bacio dobar info za Siti, koji bi mogao da se poveze sa necim, ali nemam pojma cim. Kapiram da ce nesto od ova gore dva doci, posto su kvote preko dva, pa taj lik sto je singlirao svakako vraca ulog jednim pogotkom...

E, da, cisto da obavestim, ja sam na slepo odigrao:

Marsej 1

ManC 2-2

Tham - Lpool GG3+

Soton 1

400>8809.92

Mozda odem jos nesto duplatim, ali moracu dobrano da razmislim sta.

Link to comment
Share on other sites

- Stouk Siti v Njukastl Junajted, iako svi znamo kakav stil igre gaje domaćini, teško mi je da poverujem da Njuka neće dati gol ni na ovoj utakmici. Slažem se da su užasnoj formi, da imaju dosta povreda i da napadački trio nikako ne može da se vrati na prošlosezonski kolosek, ali verujem da će uspeti da munu jedan... Predlažem 1&GG (~4.3)

gg

Link to comment
Share on other sites

Well, what about yourself? :) My name is Vukasin, go to high school, I like to play tennis for three years. I have some awards, but I'm not happy with himself. :) Comedian, athlete, politician .. But even that I was not enough to satisfy life. My current dream is the life of your dreams. :) The music I love Dubstep, Electro, House, and our (Serbian) rock. :) I play the dead Counter-Strike for a few years. :) What do you want to know more, ask. : D
Link to comment
Share on other sites

marmeni svuda!

Inace, odigrao neki "siguran" tiket

Everton Arsenal GG

Wigan ManC 2&2-3

Tottanham Lpool 2-4

Stoke Njuka 1

Chelsea Fulham 1

:(

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

sautempton noric 3+ za isplatu...sta je ovo gde se nalazim,me neko zajebava

sutra fix dana stize iz svedskog hokeja,rogle-farjestad 2.Ne samo i igracki,vec je rogle i u kurcu sa igracima koji su navodno doziveli masovno trovanje.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...