Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Najgore HR mučenje za koje sam skoro čuo je bilo u Henkelu ako se ne varam, a to je sveukupno trajalo sat i tries' ... a mučenje je prvo neki grupni razgovor u krugu po principu "grupnih seansi", onda rešavanje matematičkih zadataka dok ti iznad glave nešto kenjaju (?), onda test opšte kulture sa 100 pitanja a imaš 10 minuta da ga rešiš, onda live analize situacija i slučajeva, strava neka. Ne znam sve detalje, ortak mi je prepričavao, posle se zaposlio u Coca Coli koja je isto imala test ali znatno normalniji :)

fazon kod mene na šljaci ako te ne ubiju 2 sata, ništa nisu uradili, mene su mučili 3 i po čuke, i to nikakvi testovi i sl, nego ono, usmeno odgovaranje na pitanja (stručna/životna). A u Wurthu kad sam bio, bilo je kombinovani MCSE 70-290/70-291 + CCNA + MOS, pa onda IQ test, pa engleski pa test ličnosti, i to je isto sve skupa bilo oko 3 i po čuke. I onda prođeš sve to, pa razgovor sa njihovim IT timom i dobiješ info da kao jedan od 3 admina treba da imaš platu 50k [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kolko para? i daj link plz, imam net karticu i planiram da gledam superbowl pa ako nije skupo.

tek sad videh, sorry. Na nfl.com je uzimao, ali ne znam kako tačno ide, mislim da je on pazario neki paket za ceo play-off. Pitaću.

uzo sam da gledam superbowl da vidim chemu sav taj hajp!

smaraju ovi ameri sa reklama za klopu, vec sam ogladneo a ne gledam ni 2 minuta :/

ove godine je bilo ja mislim rekordno malo reklama za klopu :)

inače odlična tekma. Ne pratim nešto strastveno američki fudbal, al stvarno je bila dobra utakmica.

Link to comment
Share on other sites

tek sad videh, sorry. Na nfl.com je uzimao, ali ne znam kako tačno ide, mislim da je on pazario neki paket za ceo play-off. Pitaću.

Vec sam gledao na areni :D

Jebo mamu, ma kolko ih nr gotivio, moras odati priznanje amerima, niko n emoze da napravi medijski spektakl kao oni, koliko posvecenosti detaljima pri analiziranju oba tima, pa coverage sa 1001 mesta, pa nastupi, ceremnoije, picke materine, izvestaj odakle Obama gleda superbowl ko ce biti u beloj kuci...

I onda kada je ova Aguilera pevala himnu, pred kraj strofe kada je razvlacila ono "home of the brave" prolete jebena 4 lovca iznad stadiona, jebeno sam se najezio :/

Link to comment
Share on other sites

fazon kod mene na šljaci ako te ne ubiju 2 sata, ništa nisu uradili, mene su mučili 3 i po čuke, i to nikakvi testovi i sl, nego ono, usmeno odgovaranje na pitanja (stručna/životna). A u Wurthu kad sam bio, bilo je kombinovani MCSE 70-290/70-291 + CCNA + MOS, pa onda IQ test, pa engleski pa test ličnosti, i to je isto sve skupa bilo oko 3 i po čuke. I onda prođeš sve to, pa razgovor sa njihovim IT timom i dobiješ info da kao jedan od 3 admina treba da imaš platu 50k [:D]

Pa da prvih 6 meseci. Veruj mi (uzas kao da pocinjem da branim korporativne dronove) imali smo slucaj lika koji je testove pocepao i primljen je. Ispostavilo se da je clan mense, naucio za par dana sta treba, odvojio 10ak dan za 4 mcsa ispita i prijavio se :)

Mislim i meni je tolka (malo veca) plata bila ptvih 6 meseci. Sem toga admin...admin =/= inzenjer :)

Naravno u praksi je zakrljalo skroz. I otisao je. Nudili su mu drugo mesto, ali to je sad haha prica :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ma oni nisu pominjali nikakav probni rad, 6 meseci i te fore :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

jutros sam video lika kako djubravnikom sa dve ruke cisti zadnje staklo na kolima za sekund i po. mad skillz.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Uh....bole me zglobovi od sinocnjeg basketa i pre toga kuglanja....:(

Moram do nekog kostolomca da mi namesti ligamente i zglobove...jel zna neko nokog puzdanog...onaj kod kog sam ja isao pre 10-ak godina je ispustio plemenitu pre izvesnog vremena :/

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

fazon kod mene na šljaci ako te ne ubiju 2 sata, ništa nisu uradili, mene su mučili 3 i po čuke, i to nikakvi testovi i sl, nego ono, usmeno odgovaranje na pitanja (stručna/životna). A u Wurthu kad sam bio, bilo je kombinovani MCSE 70-290/70-291 + CCNA + MOS, pa onda IQ test, pa engleski pa test ličnosti, i to je isto sve skupa bilo oko 3 i po čuke. I onda prođeš sve to, pa razgovor sa njihovim IT timom i dobiješ info da kao jedan od 3 admina treba da imaš platu 50k

uf čoveče, pa to je baš dosta. Ja ne znam skoro ništa o HR-u ali se stvarno nadam da takvi testovi zaista pomažu da nađeš najboljeg kandidata. Ja se tripujem već neko vreme da oni zapravo čine suprotno, tj. da oteraju one za koje bi se kasnije ispostavilo da su kul.

@ superbowl, naravno da su ameri u tome carevi, nema tu šta, mislim, napraviti spektakl od tako nečega je za pohvalu. Inače čitah negde po netu da se kristina nešto zeznula, pa otpevala dva puta istu strofu.

Link to comment
Share on other sites

uf čoveče, pa to je baš dosta. Ja ne znam skoro ništa o HR-u ali se stvarno nadam da takvi testovi zaista pomažu da nađeš najboljeg kandidata. Ja se tripujem već neko vreme da oni zapravo čine suprotno, tj. da oteraju one za koje bi se kasnije ispostavilo da su kul.

@ superbowl, naravno da su ameri u tome carevi, nema tu šta, mislim, napraviti spektakl od tako nečega je za pohvalu. Inače čitah negde po netu da se kristina nešto zeznula, pa otpevala dva puta istu strofu.

pa sad zavisi, nekad možeš da ubodeš, nekad se desi Igorova situacija. Stanje sa IT-jem je najgore, jer ponekad stvarno ne možeš da oceniš šta ko zna

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

@ superbowl, naravno da su ameri u tome carevi, nema tu šta, mislim, napraviti spektakl od tako nečega je za pohvalu. Inače čitah negde po netu da se kristina nešto zeznula, pa otpevala dva puta istu strofu.

Ja znam samo poslednja dva lajna, tako da nisam primetio :) evo sada vidim da je prozivaju za failovanje.

Edited by Longleyy
Link to comment
Share on other sites

onaj nastup Black Eyed Peas u poluvremenu je bio najgori nastup na SuperBowl-u ikada. Koliko uzasno zvuche uzhivo, pogotovo muski deo, nije mogao da ih izvadi ni nastup onih fluorescentnih igracha koji je bio super. I chemu onaj Asherov nastup....da ne prichamo koliko mi je uzasan bio kombo Fergi i Slesha...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...