Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

nesto se raspadam, necu nigde, eventualno cu otici na bilijar i to je sve

i pitanje, da ne zamaram topicima za sitnicu, ostavio sam komp iskljucen ceo dan, dok ne uzmem instalaciju win-a i ukljucim ga da prebacim samo nesto i provalim da je prestao da brljavi...znaci problem je verovatno u pregrejavanju procesora ili necega (nisam ocistio unutrasnjost kucista nikad :>)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

preselio se u NS, vise nisam beogradjanin :)

nedostajace hleb i kifle, kalis, kolosej i kosutnjak :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

I ti ćeš nedostajati beogradu! (ja da predupredim ove što će ti poželeti srećan put :))

a što si u NS sad, bolji posao, ili isti posao druga lokacija, šta?

Hleb i kifle nema u NS, a?

Nisam video da ste ovde pisali o geri muru, ja otvorio topic - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234917664&pid=1688692&st=0&#entry1688692

Link to comment
Share on other sites

preselio se u NS, vise nisam beogradjanin :)

nedostajace hleb i kifle, kalis, kolosej i kosutnjak :)

вратићеш се за параду, надам се... овог пута ћемо имати нешто сасвим ново...

:)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Najgore HR mučenje za koje sam skoro čuo je bilo u Henkelu ako se ne varam, a to je sveukupno trajalo sat i tries' ... a mučenje je prvo neki grupni razgovor u krugu po principu "grupnih seansi", onda rešavanje matematičkih zadataka dok ti iznad glave nešto kenjaju (?), onda test opšte kulture sa 100 pitanja a imaš 10 minuta da ga rešiš, onda live analize situacija i slučajeva, strava neka. Ne znam sve detalje, ortak mi je prepričavao, posle se zaposlio u Coca Coli koja je isto imala test ali znatno normalniji :)

Link to comment
Share on other sites

I ti ćeš nedostajati beogradu! (ja da predupredim ove što će ti poželeti srećan put :))

a što si u NS sad, bolji posao, ili isti posao druga lokacija, šta?

Hleb i kifle nema u NS, a?

Nisam video da ste ovde pisali o geri muru, ja otvorio topic - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234917664&pid=1688692&st=0&#entry1688692

riba je dobila posao u ns, a ja posto sam freelance, svejedno mi je odakle radim :)

nema hleb i kifle u ns :((

вратићеш се за параду, надам се... овог пута ћемо имати нешто сасвим ново...

:)

ako budem ja paradirao s tobom kad zatreba, hoces i ti sa mnom? :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...