Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ispala mi je plomba. je l se dešavalo to nekome, koliko je zajebano da ostane ovako i koliko je hitno da se sredi? zvaću sutra zubara svakako, al reko' da pitam i ovde. ne boli ništa. :D

Link to comment
Share on other sites

erm, pa ne valja, sredi to shto pre jer ce tu da ti ulazi hrana i pokvarice ti se zub skroz :)

in other news, proshetao posle treninga sa devojchicom po keju iza juge, video i zamak napokon al' chini mi se da nisam zapazio mendzija u onoj rupi od kafica [:D]

Link to comment
Share on other sites

ispala mi je plomba. je l se dešavalo to nekome, koliko je zajebano da ostane ovako i koliko je hitno da se sredi? zvaću sutra zubara svakako, al reko' da pitam i ovde. ne boli ništa. :D

Nije hitno, nece ti cak ni svrdlati zub, samo op cup nova plomba.

Mada, ako 4 meseca pijes sok od cvekle, izrasce ti nova plomba!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni je otprilike polovina donje dvojke koja se vidi plomba (veoma umešno urađena, i to u studentskoj poliklinici, privatni zubari se čude kad im kažem), a s obzirom da te plombe ne traju večno, biće veselo kad se slomi ili tako nešto.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

sto se ispadanja plombe tice, threshold nije u fazonu 'omg sutra', vec su dani i nedelje u pitanju, pa mozda i duze. tako da, mozes da blejis okolo tako neko vreme bez tripova.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vreme nikad lepse, bio u Bredi i Amsterdamu a uvece zalgavio u nekom restoranu na veceri sa burazerom i sestrom.

Sutra prepodne moram da se cimam do Eindhovna zbog nekih papira a poslepodne planiram da odem na bazen i kasnije eventualno dogledam Tron Legacy 3D, wopty doo :)

infidel

Link to comment
Share on other sites

Vreme nikad lepse, bio u Bredi i Amsterdamu a uvece zalgavio u nekom restoranu na veceri sa burazerom i sestrom.

Sutra prepodne moram da se cimam do Eindhovna zbog nekih papira a poslepodne planiram da odem na bazen i kasnije eventualno dogledam Tron Legacy 3D, wopty doo :)

e, u martu idem na neko putovanje Evropom, pa cu biti 3 dana u Amsterdamu. Aj pusti na pm sta bi mi preporucio da vidim za tako kratko vreme, a da ipak pokusam da maksimalno iskoristim.

Inace, opet smor dan i smor vece. Nema nigde nikoga, ili ljudi uce, ili su bolesni. Sutra imam sastanak u Cigri, resio sam da probam da pocnem da radim, nadam se da ce noga izdrzati. :)

I evo, ako neko hoce malo da se oraspolozi, mene je klip bas fino nasmejao. :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...