Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Evo jos jedne lepe pesme koja je koriscena u telenor ili telekom reklami. (Haha, stvarno me ne placaju da ih reklamiram, ali jednostavno im je odlicna muzika :D)

Ipak, ovog puta pesma je namenski komponovana bas za ovu reklamu, i to od strane nasih ljudi. Mislim da je ovo prva pesma na engleskom koja mi se dopala, a da su je pravili nasi.

enjooooy! :)

pise ispod

Pesma namenski rađena za Telenor reklamu.

skroz je emo :))))

fml

Link to comment
Share on other sites

Meni je recimo ova pesma sa reklame sto je Aca stavio, sranje nevidjeno. I toliko me nervira kad cujem tu reklamu gadjao bi tv daljinskim :D A u svakom drugom bloku epp-a ide ta reklama, ko da me namerno iritiraju.

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

hahaha :)

pa da, samo sto sam ja guglao po tekstu koji sam uspeo da cujem u reklami, pa mi je izbacivao razne druge stvari. :D

Jeste emo, ali mi je kul skroz. :)

Za Leška :)

Inače, sabijam dotu neverovatno lately. Inače MOŽDA POSTANEM ASISTENT! Inače možda ću opet da odem u CG na 3-4 meseca da DJišem :tf:

Inače q noć!

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Sinoć sam se veselo vraćao kući, ali sam nakon posete samoposluzi primetio da imam minimalne količine dinara u novčaniku.

Prišao sam bankomatu, ubacio karticu i… Bankomat ju je besno proždrao, kao da mu je krivo što mu nisam ponudio hleb i sok koje sam nosio u kesi.

Bilo je nekih 20 do 6, ali je još bilo ljudi u banci. Pokucao sam na prozor u nadi da će se neko smilovati na mene, ali su me nekoliko puta oduvali sa "Ne radimo!". Najglasniji je, naravno, bio simpatični ćelavi momak iz obezbeđenja, koji je pretpostavljam zadužen za rad sa strankama nakon 15:59:59, a ostatak radnika je ignorisao moje postojanje.

Na kraju sam pokušao da pitam "Zašto makar ne stavite obaveštenje na bankomat da jede kartice, kako ne biste sjebali još nekoga?", ali sam i na to dobio sleganje ramenima kao odgovor.

Prošetao sam se nazad putem kojim sam došao, do sledeće ekspoziture, koja radi do 18h. Ušao i ljubazno objasnio svoj problem, te pitao da li mogu da podignem novac sa svog računa samo na ličnu kartu. Rekli su mi da je to nemoguće bez plastificirane kartice sa brojem računa itd. Izvadio sam jedinu plastificiranu karticu Komercijalne Banke, ali se ispostavilo da je ona za devizni račun. Pitao sam da li sigurno ne može na ličnu kartu i ljubazno sam odbijen uz obrazloženje da je to moguće samo tamo gde sam račun otvorio – a to je ekspozitura ispred moje zgrade, čiji mi je bankomat i pojeo karticu.

Igrom slučaja, pre skoro dve godine mi je bankomat u Cvijićevoj pojeo karticu, ali su mi u toj ekspozituri ljubazno dali potreban novac samo na ličnu kartu. Ne znam da li su promenili sistem, ili je samo problem u ljudima. No, nisam imao volje da se svađam, pa sam otišao kući. Ispred banke sam sreo još jednog čoveka koji je besno komunicirao sa bankomatom. Natpis da bankomat trenutno ne radi, naravno, nisu stavili.

Super je što ekspozitura kod moje zgrade radi od ponedeljka do petka od 8:30 do 16h, te je nikako ne mogu posetiti van svog radnog vremena, što znači da ću danas kasniti na posao. Sigurno je i da će mi reći "Kartice vadimo samo kada ubacujemo novac što će biti u petak, dođite po karticu tad." Vrlo je izvesno da ću pogasiti račune kod njih i preći u neku drugu banku, gde će me nervirati neke druge stvari, ali ću bar moći da dođem do svog novca, ponekad…

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

pa da, samo sto sam ja guglao po tekstu koji sam uspeo da cujem u reklami, pa mi je izbacivao razne druge stvari. :D

Jeste emo, ali mi je kul skroz. :)

Bio je ceo prilog o tome u onom OKO magazinu pre nekoliko dana, možeš možda da iskopaš po netu, ili na RTS sajtu, pojma nemam, ako te zanima priča.

Super je što ekspozitura kod moje zgrade radi od ponedeljka do petka od 8:30 do 16h, te je nikako ne mogu posetiti van svog radnog vremena, što znači da ću danas kasniti na posao. Sigurno je i da će mi reći "Kartice vadimo samo kada ubacujemo novac što će biti u petak, dođite po karticu tad." Vrlo je izvesno da ću pogasiti račune kod njih i preći u neku drugu banku, gde će me nervirati neke druge stvari, ali ću bar moći da dođem do svog novca, ponekad…

Samo nemoj u Societe ili se dobro raspitaj kad rade kod tebe u kraju. Imaju najgluplja radna vremena. Moja glavna banka je jako dugo radila od 9:30h (ne čak ni od 8:30) do 16h, nije bio teorije da stignem, pa su sad malo produžili. A ova što mi je u kraju recimo ima ok radno vreme ali uopšte ne radi ponedeljkom.

Link to comment
Share on other sites

Pokupih karticu. Imao sam tu sreću da je morao da dođe lik da popravi bankomat jutros, pa su vanredno otvorili i izvadili 40ak kartica koje su bile progutane. ;) Nisam imao volje da se bunim, baš bih se svađao, a to nije u dobro za živce + mi je Tores slomio srce sinoć, pa sam odložio prebacivanje za neki drugi dan.

Ima Reiff na 20 metara od mene koji radi do 16:30 radnim danom, a rade i subotom + što kod njih imam Virtuon i sve je bilo ok.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

procenat autobusa u kojima radi grejanje je iz godine u godinu sve manji. stoka održava baseve samo toliko da se kotrljaju, a za grejanje, prozore, sedišta i čistoću ih zabole kurac.

wall of text

meni su, kada sam svojevremeno izgubio novčanik, blokirali kartice i isplatili sav novac u kešu samo uz pasoš. dovoljan im je tvoj JMBG da dobiju pristup svim računima, tako da je to da ti ne isplate pare bila njihova odluka. to kako će te tretirati u banci zavisi najviše od ekspoziture u koju odeš; naravno, najbolje je ići negde gde ne idu penzioneri. ja sam dobro prolazio u komercijalnoj kod arene i u ybc-u, a u pop lukinoj i na terazijama uvek neki problemi.

Link to comment
Share on other sites

Ovi madjari imaju po firmama tuzan net i jako je dosadno i hladno. Radim u grupi sa nekim potpuno asocijalnim preplasenim klincem, na svako moje pitanje smoreno kaze OK, cak i ako su pitanja opozitna jedna drugom i jako me smara, ni jedan lab ne mogu lepo da radim.

S druge strane instruktor nemac non stop siri miris fine rakije, kasni umereno, i non stop hejtuje amerikance vrh forama kako su piglu :)

Kul lik, i zna bas puno. Posto voli da polije organe iznutra, videcu da mu nakon kursa dam nesto za ČAST :tf2:

I da, opet sam medju najmladjima! Umrite svi koji mislite da sam mator!

@ kartice, banke i ostalo

Ja se vama divim kako ste smireni.

Kad god sam imao problem sa salterskim radnicima odmah sam pravio ekscese (ponuda cmarisanjem zene na birou, spominjanje majkl dzeksona ciganima, ogorceno pominjanje trbuha radniku obezbedjenja u komercijalnoj) i za divno cudo nit sam dobio po tamburi, a i sve posle zavrsim, a jos se i osecam fino ko cvet posle.

udrite malo smradove, nemojmo stalno ici time "necemo sukob" Udri stoku.

Ne das pare bez kartice/pasosa samo sa licnom?? Jebo bi im sve po spisku.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...