Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

HAE

prvi dan bad religion bio ok jedino što je još dan bio pa je bilo smor, nije mogla da se napravi atmosfera, a ni ljudi nisu bili zagrejani :D

arcade fire mnjih ... :c

ritam nereda do jaja!

superhiks dobar

mia sranje (al jbj kučku ciganku)

jamir je car svetski, bas odlican nastup, covke je profesionalac :D

na hadouken sam stigo kasno al po zvuku mislim da bi mi se svidelo

portishead je bio na momente smor na momente dobar

i za kraj nick cave drug prijatelj :) PO KI DA O

e da, kili car drugar :D

Edited by pyro

someday a real rain will come and wash all this scum off the streets

Link to comment
Share on other sites

strasno koliko se exit raspada [:(]

10 EXIT je puko, poz!

Pa kad im zinulo dupe za engleske pare, eto im sad

20 LOL! Bilo ih je DUPLO manje brate, jer: GO TO 10

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Ja nemam pojma, meni je JK bio ok, ali se isuviše slabo čuo on odnosno njegov glas u odnosu na ostatak muzike tj. instrumente. Inače jeste bio dobar, ali nekako čitajući vaše komentare, kao da sam bio na nekom drugom koncertu :)

Hadouken je bio simpa, ali sam malo kasnio zbog JK-a, Groove Armada me je isto u par navrata smorila.

Link to comment
Share on other sites

Kalkbrenner <3

Rebel Rave isto. Tolko su me prijatno iznenadili jer do sad nisam cuo tako mracne melodije i zvukove i efekte i takve subove da je to neverovatno. Seth Troxler jebena zena :))

Poz za Leska, ortak mu ima dobru devojq i jos jedan ortak mu je car koji je jurio onu "letecu" kameru i pokazivao srednji prst :D

Link to comment
Share on other sites

posle toga na mainu me shy fx tj. Digital Soundboy soundsystem oduševio, STAMINA definitivno najveći MC car ikada... ono, ne znam, iako su realno puštali hit do hita, jako dobro je bilo <3

http://www.youtube.com/watch?v=UzYlQFGAb24

Istina! Jako je dobro bilo a sasvim slucajno sam bio tamo i ostao do kraja...

Magnetic i deadmau5 u isto vreme bili - NAJVECI FAILLLLLLLLLLLLLL [:(]

Sto hejtujete Miju? Ja nisam imao pojma ko je to, ali okej je zvucalo iako sam bio samo pola sata

Da li je bio neko na Fedde le grandu, cini mi se da je on napravio najbolju atmosferu na dens areni ili sam samo bio u takvom delu gde su svi skakali i vristali

Link to comment
Share on other sites

meni je dens bio generalno smor.

sve zajedno sam proveo tamo 3 sata, od toga 2 na underworldu, ostatak kad god sam otisao zajebao sam se.

garo rofl, zabiela manje vise, underworld fantastican, bio nesto malo na kregu koji je bio okej. isao na gruvarmadu, al sam cuo nesto malo fede la grand, okrenuo se i otisao.

u sustini najbolji stejdz mi je bio fusion gde sam cuo tgg i house of pain, ozvucenje je bilo dobro. elektrana isto okej s vremena na vreme, mada je treci dan pretezno bio smor tamo.

sve u svemu, los exit. samo jedan brutalan dan i tri dana koja sam protracio.

sledece godine cu dobro da razmislim dal cu da idem.

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne mogu da preplacem jorisa kojeg su stavili u pola 7,jebo im retardirani pas mater

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Joris_Voorn_-_DJ_Mix_for_Exit_Festival_-_Serbia_-_July_2011.jpg

01. Christian Prommer - Sueno Latino (DJ Hells All U Need Is Love Remix)

02. Todd Terje - Ragysh

03. Maceo Plex - Your Style

04. Mario Vidis - Changed feat Ernesto

05. Paneoh - Lateral

06. Loops - Madre - Rodriguez Jr Remix

07. Frann Delice & Xuzav - Disco - Hitz

08. Simon Baker - Grey Area

09. Mark Fanciulli - The Tide (Joris Voorn Edit)

http://djurl.com/t11pjhvz

http://uploaded.to/file/q3uwoe46/Joris_Voorn_-_DJ_Mix_for_Exit_Festival_%28Serbia%29_July_2011.mp3

Inače EXIT je bio vrlo zanimljiv. Upoznah protu i šukija kom posebno moram da se zahvalim što nam je nabavio 2 kamp mesta za EXIT.

Inače Joris je car, bio je iza nas na VIP terasi dok je radio smormau5 i popričali smo sa njim, dali mu promo :) Mogu da kažem da retko koji DJ to radi, ali eto prosto smo se tu našli. Takođe upoznali smo i njegovog menadžera za Balkan region koji i sam za njega ima sve reči hvale tj. da je kao ličnost vrh tip :)

Joachim Garraud je imao najbolji live nastup tog dana iako je puštao cheesy electro trake i klasike. Ipak je lik mixovao, svirao, bacao one njegove maske, zajebavao se sa kamerom i još 100 stvari. Imao sam prilike da malo popričam sa njim i da mu čestitam na prvom nastupu u Srbiji, stvarno je odradio 110%.

Inače deadmau5 i Zabiela su bili očajni + su sjebali tamo opremu. Dok je od cele dance arene Underworld potpuno objasnio. Šteta što je tako kratko trajalo :(

Mali insight: Deadmau5 sad uzima između 35.000E i 50.000E za nastup, dok je pre 3 godine radio za 1.500E :D

Edited by Mr.Minus
  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

@egzajl izvini druze moj, stvarno sam mnogo radio, a kad sam imao malo vremena, pio sam do iznemoglosti. Nemoj se ljutiti, nadoknadicu, obecavam! :*

@inferno poy drugar! Hahahah, mi smo plakali od smeha za ovog drugara, neverovatno koliko je on bio uporan. :D

Exit je sve u svemu losiji i losiji. Jako sam se razocarao na Magneticu, ozvucenje je bilo katastrofalno, usrali su mi ceo dozivljaj. Zabiela se meni bas svideo, jaaako je lepo vozio. Underworld nisam ni cuo, iako sam bio na Areni, ali sam toliko bio mrtav pijan da sam se naslonio na zid i spavao. Deadmaus nista posebno. Kalkbrener jebeni majstor! Prijatno me je Nastic iznenadio, bas je fino vrteo, drzao masu, mada nisam ostao do kraja, jer imam drugare debile. I na kraju, moram da pohvalim mejn stejdz u kasnim satima, odnosno momenti kad je isao dnb ili dubstep. Ranije mi se takva muzika nije dopadala, ali ove godine sam umeo bas dobro da se provedem. Na kraju, ja sam celom pricom Exita zadovoljan (tu ubrajam i volontiranje, kamp, sam festival...), i verovatno cu ici i sledece godine.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

ako izumem to sto kasljem krv i sto mi iz nosa curi crna tecnost , onda su ovo bili jedni od bolje provedenih dana u zadnje vreme

- dopunuio listu domacih bendova koje nisam gledao nikad, a trebalo je na beer festu 2006

- swe pohvale za underwolrd

- kreator (in before kreki) bog otac, le click bubnjar zivotinja

doca car nabacivanja drugarica

coka car pozitivne energije

reki car bleje po kaficima i brzih kafa

dragan car sedenja u grupama ljudi uvek vecih od 10

nikola car svih crnaca iz banata

rapid car 2m visok

daki gej

kurac za sve druge koje nisam video i najveci za immz-a

i najveci poz za random likove sa rur majama

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...