Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

morali bi da dovedu muse, daft punk, knife ili portishede da bih otišao, i to na taj dan. pun mi je kurac više egzita

ne brini se, naci ce vec nesto da nas navuku da odemo jedan dan (i to ce staviti u cetvrtak, ofc)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Prethodno kad je bio MUSE kod nas nije bila tolika frka, bila arena 3/4 prazna otprilike, ajde da kažemo 2/3 prazna, mada predpostavljam da su sada dosta popularniji.

Ako već pravimo wishlist, onda biK ja vol'o da opet dođe Mando Diao, kad su ih met'li u nedelju u 02h ujutru prošli put, išao bih i na Sade, ima ona turneju u tom periodu po našem kraju, ali nije baš neka osoba za Exit, mada ko će ga znati, Kings of Convenience, mada ni oni nisu baš za Exit (i neko mi je rekao da su bili kod nas, ja se ne sećam?), Kate Nash bih isto poslušao, Guano Apes malo da se setim teenlolgej dana, kad sam već propustio koncert na Szinu, pa onda otkud znam, Groove Armada i tako, da ne idem na ove Amere poznatije što verovatno nikad ne bi ni došli :)

Link to comment
Share on other sites

egzit, posle 10 godina im doslo iz dupeta u glavu da obrate paznju na ljude koji su isli sve ili skoro sve exite... i tako pred novu godinu su me zvali na mob par puta i nudili mi u predprodaji karte, ali po sigurnoj ceni od ne znamkolikotacno,

ja - kako mislite sigurna cena?

ona - pa garantujemo vam da cete kupiti po toj prvoj ceni jer ste sve ove godine isli na exit, zato vas i zovemo!

ja -pa to je lepo od vas....

ona -da da vec mozete videti na nasem sajtu ko su neki od ucesnika blablabla

ja - ...samo bas steta jer ste me smorili za sve pare za ovih 10 godina

mozda banem na dan, ne vidim koga bi mogli da dovedu da ostanem dva dana... mada nikad se ne zna

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...