Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

underworld prebio jako,iako su dosta furali stvari sa novijih albuma,npr. scribble koji mi i nije bio toliko kul uzivo je bio mnogo dobar i mocan,energija karla hajda je neverovatna ne moze da te ne pokrene,pa i da peva jebene narodnjake...krivo mi sto nije bio moaner,juanita ili jumbo,tako nesto mi je nedostajalo,mislio sam da ce to da isfuraju na bisu,ali njega nije bilo...i nisam skontao,ko im je jebeno treci covek bio na bini?

zapalio sam na urban bug da slusam nigera i uhvatio ga na poslednje dve tri pesme,posle su neka dvojica prilicno kul pustala,pa sam tu proveo vreme do karole,koji je bogami prao,ali je bas bio nepristojno jak...

upoznao protu i shoockyja,superica momci

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

auh. koliko mi je prvi dan bio sranje, toliko mi je ovaj drugi dan bio do jaja.

slažem se.

bio sam na uderworldu, već posle toga sam opušteno mogao da idem kući, ono, srce mi je puno bilo :)

posle toga na mainu me shy fx tj. Digital Soundboy soundsystem oduševio, STAMINA definitivno najveći MC car ikada... ono, ne znam, iako su realno puštali hit do hita, jako dobro je bilo <3

http://www.youtube.com/watch?v=UzYlQFGAb24

posle da ispuštujemo drugara Lagišu, tu sam se malo skenjao jer nije bilo toliko rurovaca, sreo sam samo protu i shukija, big up momci! :)

Link to comment
Share on other sites

pa lol, najbolje da smo otišli na egzit da prcamo.

a i šukiju u horoskopu piše da je gej.

sinoć sam se smorio, nisam znao šta da slušam pa sam se gubio po tvrđavi veći deo vremena.

sinoć upoznao dunju i rapida kojem sam rekao da je vege iz nekog razloga. poz svima.

Link to comment
Share on other sites

sinoć sam se smorio, nisam znao šta da slušam pa sam se gubio po tvrđavi veći deo vremena.

sinoć upoznao dunju i rapida kojem sam rekao da je vege iz nekog razloga. poz svima.

iz razloga viska alkohola u krvi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

kurac za Coku koji bleji u VIPu i nosi cvike u fazonu "DEAL WITH IT"

deal_with_it.jpg

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

omatorio si trupsi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...