Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

dok kod ostalih dobijem "transfer sramote" dok ih citam. Po meni su za sve krivi Lajknime, Vukajlija i slicni sajtovi

this^

i to je zato sto klinci grese u konceptu i oce da uguraju kocku u onaj trouglasti otvor.

ja kapiram sad sta si ti mislio pod 'srpski nije za okvir', ali fazon je u tome sto gomila ljudi ne misli tako vec bukvalno zato sto su utripovali konstantnim tripovanjem :tf: da imaju transfer neprijatnosti sta god da je na srpskom, a nije svakodnevna komunikacija. i mislim da je to lose, jer se dobija jaz izmedju coveka i njegovog maternjeg jezika, a sve zato jer je maternji jezik uvek izrazajniji i nema bafer kroz koji se procesira. pa ce tako svako da prica 'i suck cock' i 'i love you' kad god stigne bez ikakve frke i blama, a kad treba reci 'ja sisam kurac' i 'ja te volim' onda je omg ja ovo ne mogu da kazem11. isto vazi i za fore na engleskom kod kojih cesto (kazem cesto, naravno da ima goooomila fora koje su jednostavno kvalitetne) covek dobije pavlovljev refleks da mu je smesno, kakva god da je fora. to se i meni desava, ipak sam ja lik koji bleji na netu, ali ne mislim da je to dobro, zato sve te tripove (ovo ne valja, ne prevodite, levo desno trt mrt) uzimam sa grain of salt:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a brate kad si ti majstor grumpy postova bez smajlija i nikad ne znam sta se valja iza brda:)

i onda uvek tripujem da se iza brda valja :tf: pa sam u fazonu svetog bijesa jer sam ja kucao svemir, a dobio olol :)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

vrh. sajt je www.howtobearetronaut.com pretpostavljam?

lajknime.info

icon_smile_cool.gificon_smile_cool.gificon_smile_cool.gificon_smile_cool.gificon_smile_cool.gif

uf jebote kakav hardkor

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...