Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meni isto nije smesno, deluje mi ko neki strip koji bi napravio tinejdzer od 13 godina jer su teletabisi soooo stuuupid, a dart vejder je sooo aaawesome or something, a poente nidje:)

edit:

brate de nalazite ovakve stripove i zasto ih ljudi prave:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

1 - kazes da je strip sranje, a onda kazes da zapaljeni teletabisi treba da indukuju smeh kod svakog. iz ovoga sledi (posto strip cilja na smeh), da strip zapravo nije sranje, tj da to sto je tehnicka izvedba stripa sranje nema veze sa kvalitetom samog stripa jer se na kraju racuna samo "uspesnost misije" - a to je indukovanje smeha. ako je tu uspeo, svi drugi faktori su irelevantni, tj strip nije sranje, vec jako uspesan duhoviti strip.

2 - u drugom delu recenice ciljas na to da normalna osoba treba da ima dovoljan animozitet prema teletabisima da bi mu zapaljeni teletabisi bez ikakvog dodatnog konteksta izazivali reakciju smeha, ma kako ta 'zapaljenost' bila predstavljena. pod jedan, SVE fore na svetu i te kako zavise od prezentacije i nikad nije dovoljno puko predstavljanje necega da indukuje smeh, pa makar to bile i 'default stvari' tipa zapaljeni teletabisi. pod dva, zaboravio si grupaciju ljudi koja je indiferentna sto se tice teletabisa, pa tako i spaljivanja istih. recimo neko ko je teletabise video jednom na televiziji i nije upoznat sa pros/cons istih i iritacijom koju izazivaju (ja) ili neko ko je o njima cuo relativno malo (da je to program za decu ometenu u razvoju). mozda bi i njima bili smesni zapaljeni teletabisi da su proveli uz iste vise vremena, a ti si ih odmah otpisao prakticno insistirajuci da svako mora da bude upoznat sa teletabisima dovoljno da bi ga iritirali.

mislim, ne znam ni sta ti bi da napises onakav post jer su ova dva fejla 'aktivna' tek kada se zaobidje fundamentalni fejl koji ne bi trebalo ni da se desava kod ljudi starijih od 15 godina (vrednovanje ljudi na osnovu razlike u misljenjima umesto na osnovu kvaliteta tih ljudi).

a sve zato sto se ljudima ne svidja strip koji ti cak nisi ni napravio nego si samo linkovao. jebote al ti je sujeta aktivna covece. pritom niko nije reko "kaurine pali, sto kacis stripove" nego je upravo kritikovan sam strip, ja sam posle tvog posta o teletabisima morao da skrolujem da vidim ko je strip postavio - toliko o tome.

mislim, znam da se mi ovde zezamo i da ti ne zelis da ja umrem, ali ajde, kad smo vec usli u taj mod bitnog diskutovanja o nebitnim stvarima, da ti udovoljim:) (mislim, ti posle onakvog tvog posta trazis obrazlozenje mog posta, meni to nije jasno - ako cemo da se gadjamo trolovanjem, moze naravno, it could be funny, ali ako skacemo sa trola na diskutovanje i nazad, onda se tu gubi bilo kakav smisao, zar ne? da si ti meni odgovorio sa "a ti si napravio pet logickih gresaka!11", nastavili bismo da se gadjamo pitama, a ovo mi je totalno nepotreban detour i pritom se zasniva ne retardiranim premisama tipa da ljudi kojima nisu smesni zapaljeni teletabisi treba da umru. mislim, ti si prakticno podrzao tu svoju izjavu svojim sledecim postom gde ozbiljno trazis wot objasnjenje. neko sa strane bi pomislio "hm, mislio sam da se zeza za ovo umiranje, al vidis, sad zapravo challenguje ljude da mu objasne sta je on to lose rekao".).

i ne, nije mi bilo zanimljivo da pisem wot objasnjenje, ali posto si izrazio zelju, eto ti:) ovo kazem da ne bi sad krenuo taksativno da diskutujes, posto ako krenem for real da diskutujem o tome zasto treba/ne treba kritikovati neki strip, onda bolje da idem da se obesim odmah:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...