Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

Kondomi u obliku pasa... Koliko sam ih mrzeo! A to su nekada stalno radili, presipali te pasolike kondome u dobru ambalažu. :|

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bio je roze ketchup u heinz ambalazi.

Naravno to nije bio ketchup nego sos (mislim cak 1000 ostrva da se zove), ali dobro sad!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Na stranu cela priča sa "trenutak rage-a podsetnik na roze kečap" ... ja se uopšte toga ne sećam? kakav roze kečap, kakvi bakrači?

Pa ovako kad sam ja bio mali tipa prvi razred, postojao je neki Časlav kod moje osnovne (Sveti Sava) koji je držao ćevabdžinicu. S vremena na vreme sam tu klopao kao klinja i dešavalo se da umesto "genuine red" ketchupa (tipa Polimark) , ubace neki roze ketchup u tu Polimark ambalažu (da je to od vode, ne bi cela ambalaža bila puna istog). No, taj roze ketchup je u to vreme bio ruski rulet tamo. Nekad naletiš na njega, nekad ne. Kad naletiš, onda tipa ne kupuješ par nedelja dok ga ne iskoriste i u krug. Taj ketchup je bio tipa neki rumunski koji su oni nabavljali u to vreme kad nisu mogli ovaj normalni da nađu i to zaista nema veze sa ovom pričom o senfu i njegovim razvodnjavanjem.

E sad suština mog posta je što je mene ta slika na to podsetila (iako ona to nije predstavljala) i zato je bio to moj neki rage na roze ketchup... Jebiga što moje životno iskustvo nije isto kao u Futogu i drugim mestima, pa je neko mislio da sam ja to random lupio. :tf:

Inače roze ketchup sam susretao po raznim slabije razvijenim mestima u Srbiji, ali dobro. Nekom je ceo svet Beograd.

j4tye.jpg

Bravo za ovaj. [:D]

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Roze kečap je istina! Naleteo sam na tu smesu u Vrnjačkoj Banji pre cirka 11-12 godina, na ekskurziji posle cele noći cirkanja i pegliranja ja lepo izašo da pojedem nešto sem votke dok ostala deca obilaze manastire... došao do trovača, jednu pljeku plox, od priloga? (a ima kečap, majonez i nešto biljnog porekla)... kečap it is... wtf roze je... griz... FUUUU, le spit, le discard pljeka. Tako da prestanite tovariti dečka, jes da nije strip o tome al roze kečap je trauma za ceo život :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ma daj Shekk, THETZ NOT CHRU!!! Ljudi mnogo brzo zaboravljaju u kakvim smo uslovima živeli. Posebno ovo što si ti sad naveo - 3 priloga. Tako je bilo nekada. Urnebes je bio OMFG i kupus kad ima. A danas tartufi u pavlaci sa rendanom šargarepom itd. :tf: Anyways da batalimo tu priču, evo jednog zanimljivog :D

4768.jpg

Edit: Naleteh i na ovaj :))

11004.jpg

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ma daj Shekk, THETZ NOT CHRU!!! Ljudi mnogo brzo zaboravljaju u kakvim smo uslovima živeli. Posebno ovo što si ti sad naveo - 3 priloga. Tako je bilo nekada. Urnebes je bio OMFG i kupus kad ima. A danas tartufi u pavlaci sa rendanom šargarepom itd. Anyways da batalimo tu priču, evo jednog zanimljivog :D

Ja se sećam kad sam devedesetih išao do neke bolnice (kažem neke jer ne mogu da se setim koja je bila) i ispred ima pljeskara, ona u onim crvenim kioscima sa zaobljenim ivicama, da tako kažem, mara je recimo bila u takvom. I red za pljedže, i dođemo na red, kao, "jednu pljeskavicu", šta "ćete od priloga", "pa šta ima", "so i aleva paprika". "Dobro, onda bez priloga" :)

Link to comment
Share on other sites

pa već nam je dj vudu objasnio da je njega strip zapravo podsetio na neku rl zgodu koja se njemu desila kad je bio mali, i na usput nas optužio da brzo zaboravljamo devedesete.

Link to comment
Share on other sites

@roze kecap

na boci se jasno vidi na nije rec ni o kakvom kecapu iz 90-ih vec jasno pise heinz tomato ketchup koji je crven...i u stripu se vidi da je crven, a na vrhu se natalozio to razvodnjeno sranje koje nervira. I STA SAD?

Pisalo je i kod one tete Polimark pa nije bio Polimark :tf:

pa već nam je dj vudu objasnio da je njega strip zapravo podsetio na neku rl zgodu koja se njemu desila kad je bio mali, i na usput nas optužio da brzo zaboravljamo devedesete.

Vidi se da ih ti nisi baš osetio. :tf:

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...