Jump to content

kratki stripovi


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

за оне ситне не може да се направи полуга.

;)

kkneilpassmethelegochal.jpg

ne kapiram? kako se to koristi?

Lego pajser :)

Sa desne strane (na slici) zakačiš za Lego kocku i po principu poluge otkačiš

Mene je super služilo za najsitnije kockice.

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan sam nasao legose u jednoj kesi na tavanu trazeci nesto, naravno nisam odoleo i sklopio sam ovo:

6160_box.jpg

Falilio mi par kockica i ove kacige mi naravno neko maznuo, ostala je samo jedna :D

Edited by Invader

It's kinda hard when you don't know the meaning, but everything happens for a reason

Link to comment
Share on other sites

Pre neki dan sam nasao legose u jednoj kesi na tavanu trazeci nesto, naravno nisam odoleo i sklopio sam ovo:

6160_box.jpg

Falilio mi par kockica i ove kacige mi naravno neko maznuo, ostala je samo jedna :D

jeste maznuo ti neko, verovatno si progutao

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Dobar ovaj zadnji lakijev :)

Evo jedan inspirisan rl od pre par dana :(

poruka.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

lol ispalila te kuja

Javila se sutradan, kaže da nije imala kredit coolface-1.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Evo napravio sam još jedan rl, Beograd stajl :)

bus.png

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...