Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

gledaj da ti bude zgodno, tj. da ti ekspozitura u kojoj otvaraš (a u koju ćeš posle morati da ideš kad se radi nešto ozbiljnije od dizanja para i sl.) bude blizu gajbe, da imaju dosta bankomata i da nemaju neko retardirano radno vreme. gledaj da bude neka od banaka koje ne naplaćuju mesečno održavanje. nudiće ti da otvoriš i potpišeš gomilu nekih sranja, a tebi treba samo:

- dinarski račun na koji se ne plaća održavanje

- osnovna platna kartica (visa electron ili maestro) za koju se ne plaća članarina

- ebanking? (ovo ti treba samo ako ćeš plaćati komunalije baš sa tog računa)

nemoj uzimati kreditne kartice, nemoj uzimati dozvoljeni minus!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Intesa, iako je Miškovićeva. Spori su preterano ali ostalo je super.

Održavanje računa je 100 din, dobiješ maestro karticu koja se ne plaća (keš sad nosim samo kad baš moram), bankomata svuda, a možeš džabe da izvadiš karticu za devizno onlajn plaćanje.

Edited by Ivan_
Link to comment
Share on other sites

Intesa je italijanska vec >5 godina.

I dobra je banka. Koliko god moze biti banka "dobra"

Sa grckim bankama ne raditi nista

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e podigao sam vozacku dozvalu i ovo je zivo sranje

kao prvo uopshte nisam bio upucen sa pravilima, nisam znao da imam probnu vozacku na godinu dana i da za to vreme treba da postujem odredjeni broj pravila

kao drugo niko iz ljermontove ne moze lepo da ti objasni zashto i kako, sve polupismeni ljudi

kao trece, meni je gotovo sve zabranjeno, ne smem voziti od 23-05h i ne smem voziti kola bez nadzora koji ima minimum 5 god vozackog iskustva.

i moram da kupim nalepnice sa slovom "P" i da zalepim na prednjem i zadnjem delu automobila.

PA OVO JE GENIJALNO, necu sesti u vozilo dok mi ne istekne ova probna dozvola od godinu dana.

i video sam da se ljudi zale, ljudi imaju polozenu C kategoriju i izdaju im probnu vozacku za B kategoriju, lol...

jebem ti drzavu

Link to comment
Share on other sites

nemaju svi htc

mohi, mislio sam da sve oko čega ljudi obično zovu podršku imaš na sajtovima operatera, i da bih više voleo da nama koji umemo da podesimo mms bez zvanja podrške ta podrška ne bude naplaćivana.

takođe, htc se sam podesi pa nema šta da se zove.

Link to comment
Share on other sites

ali, mohi, sasvim je kul da korisnici koji su manje pismeni pa im treba više podrške tu podršku više i plate. komunizam je da svi plaćamo podršku (tj da bude "besplatna").

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...