Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Logovao sam se na ICQ-u posle jedno sigurno 5 godina, i ladno radi nalog i dalje.

Koji blast from the past sa svim tim username-ovima, od kojih 4/5 više nije aktivno.

meni ICQ non stop aktivan (koristim neki multiprotocol IM client pa je nebitno u suštini), oduševljava me što još uvek imam par ljudi tu online skoro uvek, ali još više me oduševljava što dobijam bar jednom u par dana Contact List Add request, kapiram od nekih spamera. Ko bi reko da se neko i dalje cima oko toga :)

Link to comment
Share on other sites

sedim par dana gajbi vec, razmisljam tako o svemu i svacemu, i bas sam se ubedacio... jebem ti sranje. :\

Pa, jbg...ti udji u wc, pa evociraj uspomene coolface-1.png

Kako noga?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

meni ICQ non stop aktivan (koristim neki multiprotocol IM client pa je nebitno u suštini), oduševljava me što još uvek imam par ljudi tu online skoro uvek, ali još više me oduševljava što dobijam bar jednom u par dana Contact List Add request, kapiram od nekih spamera. Ko bi reko da se neko i dalje cima oko toga :)

Neverovatno mi je kako je ICQ propao, uopšte ne znam kako se to dogodilo. Ustvari, predpostavljam da je zbog integracije Windows Messengera u Windows, plus je bio jednostavan i sve, a ICQ je tada (evidentno pre vremena) krenuo da forsira slike na profilima, pa one dodatne emoticone itd, za koje dal' ljudi nisu bili spremni, dal' šta. Mada, tražio sam sad neke statistike po netu, zainteresovalo me, stoji da ima oko 50 miliona aktivnih korisnika što je svakako solidna cifra, mada ga Windows Live šije sa oko 300 milki. Za Gtalk nema podataka a Facebook Chat kao koristi 500 miliona, ali to je samo cifra Facebook usera a ne i onih koji zaista koriste chat.

btw, nisam ni znao da je ICQ prodat mail.ru-u od strane AOL-a polovinom prošle godine.

A sve ovo me podsetilo da otvorim novi topic o ovoj temi, pa ako neko ima predlog koji je najbolji multiplatformski multiprotokolni klijent, neka klikne na - http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234917272

Link to comment
Share on other sites

blejim blejim.... dok još mogu .. pa ću sad na bajs malo...

slusam Hadouken, mnogo dobro ... :)

e da, onaj fićka Ilegala mnogo dobar.. svaki put mi se sve više sviđa kad odem tamo..totalna opuštencija.

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

btw, nisam ni znao da je ICQ prodat mail.ru-u od strane AOL-a polovinom prošle godine.

onda je logično što su svi oni spamovi na ruskom ili sa linkovima ka ruskim dating sajtovima.

btw, ja sam icq držao upaljen u multiklijentu do pre par meseci, kad sam skontao da je sve što ikada dobijam preko te mreže spam. od mojih kontakata, najduže je tu aktivan bio draganče :D

Koji je to kafić Ilegala?

industrija, al ulazi se kroz plato knjižaru, pošto su na starom ulazu napravili neki fast fud. gotivno je mesto, samo pola stvari za šankom nema i naravno nikad nemaju kusur.

Link to comment
Share on other sites

btw, ja sam icq držao upaljen u multiklijentu do pre par meseci, kad sam skontao da je sve što ikada dobijam preko te mreže spam. od mojih kontakata, najduže je tu aktivan bio draganče :D

Pazi kad sam potpuno istu stvar pomislio kad sam se juče logovao. Sve neki likovi koje pojma nemam i Draganče "7 minuta" Stamatović :))

industrija, al ulazi se kroz plato knjižaru, pošto su na starom ulazu napravili neki fast fud. gotivno je mesto, samo pola stvari za šankom nema i naravno nikad nemaju kusur.

Interesantno, baš ću da odem, mada sam skoro skapirao, kad sam razmišljao o KFC-u, kako taj deo tu gde su stanice nekako zaobilazim slučajno, uvek sam ili dole ispod kod Matematičkog, ili gore kod Kneza ili tamo kod Etnografskog, a taj potez ne prolazim, valjda i zbog toga što ne može kolima.

Link to comment
Share on other sites

Leskic :*

:*

Pa, jbg...ti udji u wc, pa evociraj uspomene coolface-1.png

Kako noga?

ha-ha! :D

upravo sam bio kod nekog privatnog fizioterapeuta. On kaze da ovo lako moze da bude u pitanju meniskus, ali dok ne spustim otok, to ne moze da se vidi. Tako da mi je dao neke silne kreme, radicu terapije svakodnevno (struje, ultrazvuk, i ostala sranja), pa za 6-7 dana kad se sredi to, moram da snimim da vidim da li je meniskus u pitanju, pa ako jeste, moracu na atroskopiju. U principu, imam bar utisak da sam nesto uradio, ili bar poceo da radim. Ispasce me ovo dooooosta skupo sve, ali ako to znaci da cu da sredim, onda to i nema cenu.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Meni je ovo zvucalo kao

upravo sam bio kod nekog privatnog fizioterapeuta. On kaze da ovo lako moze da bude u pitanju herp, ali dok ne spustim otok, to ne moze da se vidi. Tako da mi je dao neke silne kreme, radicu terapije svakodnevno (struje, ultrazvuk, i ostala sranja), pa za 6-7 dana kad se sredi to, moram da snimim da vidim da li je herp u pitanju, pa ako jeste, moracu na derp. U principu, imam bar utisak da sam nesto uradio, ili bar poceo da radim. Ispasce me ovo dooooosta skupo sve, ali ako to znaci da cu da sredim, onda to i nema cenu.
Link to comment
Share on other sites

и први коментар је написао наравно Двини...

#

Koji pacenici !!! Sta bi bilo da im sestra radi negde i da je tako vataju neki kreteni.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

onda je logično što su svi oni spamovi na ruskom ili sa linkovima ka ruskim dating sajtovima.

btw, ja sam icq držao upaljen u multiklijentu do pre par meseci, kad sam skontao da je sve što ikada dobijam preko te mreže spam. od mojih kontakata, najduže je tu aktivan bio draganče :D

ja ga bogami josh uvek koristim :D

Link to comment
Share on other sites

:*

ha-ha! :D

upravo sam bio kod nekog privatnog fizioterapeuta. On kaze da ovo lako moze da bude u pitanju meniskus, ali dok ne spustim otok, to ne moze da se vidi. Tako da mi je dao neke silne kreme, radicu terapije svakodnevno (struje, ultrazvuk, i ostala sranja), pa za 6-7 dana kad se sredi to, moram da snimim da vidim da li je meniskus u pitanju, pa ako jeste, moracu na atroskopiju. U principu, imam bar utisak da sam nesto uradio, ili bar poceo da radim. Ispasce me ovo dooooosta skupo sve, ali ako to znaci da cu da sredim, onda to i nema cenu.

Jbg...rekoh ti ja da je meniskus....

bas sam nekom objasnjavao dok smo bili na Adi...video sam to 100 puta...to je taj bol i to mesto da mora da bude meniskus...

:(((

krivo mi je, ali resavaj to sto pre...da te ne bi zezalo do kraja zivota...

Sutra opet posao....jbt, raspascu se...

sledece nedelje treba da se spremim za 2 spora i ko zna koliko izvrsenja...

i ugovore i kurce i palce.....:((((

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...