Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam se prebio od klope kod drugara na rucku, brate, keva mu kuva za sve medalje! Nema nista lepse no kad neko zna da napravi fenomenalnu corbu...

Merio sam se sad, imam 81 kg, sto je moj apsolutni rekord! :( sve u stomaku....

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Taman sam mislio da je gotovo sa teškom hranom kad eno ga ćale sprema gulaš sa miksovanom jagnjetinom, svinjetinom i govedinom :fp:

Ne znam da l je gore po zdravlje to što se ovih dana toliko prežderavam ili to što toliko mesa i mlečnih proizvoda u Beogradu ne pojedem ni za 3 meseca.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

kod caleta imam jedan problem sa operom, bicu zahvalan na svakoj pomoci. Znaci opera se odjednom sama zatvori i to se desi jedno 5-6 puta u roku od 10 minuta i nista mi ne pise ponekad mi izbaci da je doslo do problema i da saljem neki izvestaj, ako neko zna sta je problem..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...