Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Best day evah \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Bitno je da je micro stil igre. Čovek koji nema skoro nikakavo poznavanje u nečemu ali se deklariše kao doktor nauka je mohi. Specijalan vrsta sjebanog čoveka. Mogu da zamislim samo kakvu li ribu on mogao da ima, s obzirom da ne može da priušti sebi ni najnormalniju konverzaciju, nego kad nema komentara napada po karakteru.

Anyways, odradio generalku u stanu i sad se mnooogooo bolje osećam jer sam sredio silan lom koji se provlačio po uglovima.

@Leško: Baš je smešno. hehe.

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Micro je rec koja opisuje jedan aspekt igre, isto kao i macro. Pridev opisuje, imenica ne. Google it.

Pa ako sa tobom ne mogu da imam najnormalniju konverzaciju znaci da je moja riba susta suprotnost tebi, tj nije retard.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

nasao sam danas fingerboard i evo ceo dan ga drkam u sobi:)

i sve u svemu lupkam non stop i nesto keva prisrala u fazonu,sta vise lupash,i posle nekih pola sata pauze odem kod mojih u sobu,i fazon cale nesto radi,keva bulji u laptop i ja ispred televizora kao nesto radim sa fingerboardom i ono lupkam i rashirio troll face i gledam u njih, i posle jedno 15 sekundi provokacija otrcao sam u sobu i poceo da se smejem kao mentol.Da nije smesno bilo bi tuzno :))))))))))))))))0

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@mohi

ne kapiram čemu sav taj hejt prema svakome ko je drugačiji od tebe, ali ajde... nije moje da rešavam to.

@topic

već duže vreme mačak nestane negde i nadjem ga iza mog kreveta. danas pomerih krevet da vidim šta mu je to toliko zanimljivo i nadjoh lopticu skočicu zaglavljenu između radijatora i cevi. kapiram da je sve vreme do sad pokušavao da je izvadi odatle.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

@mendzi a?

Jebote, citao sam Exijev post, pa nesto sam skontao. On je meni, u stvari, u nekoj meri idol. Covek se bavi stvarima, koje ja zapravo obozavam. Recimo eto to skijanje, decko proputovao pola sveta Evrope na tim skijama, stalno neka druga planina, druge staze, booooooooooli ga paja. Drugo, to pustanje muzike. Ja se poprilicno lozim na sve to, i mnogo bih voleo da budem DJ (kako ovo odvratno i klinacki zvuci, ali jebi ga :D), a zapravo nemam pojma nista o tome, dok on eto tako vrti sa vremena na vreme. Sad sam se smorio... :(

Sisaj ga Coko, znas!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i jos pritom ima sve moguce konzole i sabijachki komp u sobi,gramofone najcarske na svetu,ima teretanu u potkrovlju i besomuchno kara pichke!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

i jos pritom ima sve moguce konzole i sabijachki komp u sobi,gramofone najcarske na svetu,ima teretanu u potkrovlju i besomuchno kara pichke!

konzole, gramofoni i teretana me i ne interesuju, komp imam poprilicno dobar, a ovo poslednje se podrazumeva kad si DJ i ski instruktor. :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...