Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma 'de jagodina nije mala, odem u jagodinu i za sta god da pitam gde je, kazu sve je blizu, a za akva park kazu - daleko - hmhm.. ISTI PUB ^^ Obozavam to mesto ;)

edit: ili ih drzi palma ?!

Jeste Jagodina mala sve ti je na 5 - 25 minuta peške, ali nije baš da svako za svako mesto zna, pročitaj šta sam napisao. Kad sam napisao ''isti pub'' mislio sam u smilu da izadjem uvek tamo, a ne negde druge :D

Edited by savke.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

ma znam sta si hteo da kazes, ja sam samo hteo da kazem da gotivim da odem u taj pab ;)) i iskreno, ni 1 drugo mesto gde su me vodili mi se ne svidja.. osim mozda, ona, `kostina` kafana :/

Ahahahah, ne seri da si bio kod Koste, lol :D

Ja sam kad se Kosta otvorio (2008) gotivio puno da idem tamo jer se skupljala ok ekipa i meni poznata lica, ali vremenom je počela neka šabanija da dolazi pa idem redje, mada opet sam često tamo.

U Jagodini je bilo par stvarno kvalitetnih pivnica sličnih irskom pabu, ali su se sve pozatvarale. :( Ja sam najviše gotivio Talir, koji je radio kad sam ja bio 2 -3 godina srednje, tu su služili neko svoje pivo u glinenim kriglama i bila je do jaja zika i sve, ali i ako im je fino išao posao iz nekog nepoznatog razloga su zatvorili :/

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Jagodina nije baš toliko mala kakvom si je ti sad opisao, nije da je branim sad, nego čisto to kažem jer ispade da u Jagodini ima desetak mesta da izlazak i to je to :)

Drugo, odredjeni krugovi ljudi uvek imaju svojih par mesta koja gotive, pa uglavnom ljudi koje ja mogu da svarim izlaze i kruže tamo gde i ja, tako da kad dodjem u Jag vrlo retko menjam mesto izlaska, za razliku od Bga recimo, gde često eksperimentišem tražeći novo kul mesto da izadjem (kad imam novaca, ofc :D )

I treće od kad živim u Bgu nemam pojma šta se dešava po Jagodini i retko znam za nova mesta za izlazak/bleju , osim ako se ne raspitam kod seje što opet nije bog zna koji info jer je ona 6 godina mladja od mene i gotivi druge stvari, tako da za mene uvek važi isti kafić, ista kafana, isti pab, isto mesto za after :)

ok, to je odgovor koji je ok :) kapiram da kad si ovde nemaš puno kontakta sa "tamo" i tako to, ali kad god pričam sa nekim iz manjeg mesta koje nije BG ili NS obično su svi na fazon "ma da, ima 5 mesta u gradu, 3 narodnjačka i još 2 "alternativna" i to je to" ili "ma otvorilo nam se neko novo mesto, svi sad idu tamo", itd.

Što se tiče ovog radnog vremena, fora sa kojom par mesta u Jagodini radi preko te dozvole je u tome što se dobro izoliraju i nalepe na ulaznim vratima ' lokal u pripremi' :D

Ni jedno od tih mesta sa spoljašne strane ne odaje utisak da se nešto dešava unutra. Naravno što reče vudu, i palmini bratići ulaze u varijantu, ali to su onda uglavnom neke fensi kafane ili par seljanija kluba koji ni ne haju što ih čuje pola grada :D

Opet, imajući u vidu malo mesto, prilično sam siguran da ti što treba da pišu kazne vrlo dobro znaju da u lokalu ima nekoga čak i kad piše "lokal u pripremi" :)

у реду, онда!

Pa zar si u mene Draško posumnjao, koji se hranim na dve babine kuhinje! Ne bi se njima omaklo da imaju mrsnu hranu kad ne treba!

Link to comment
Share on other sites

извини, Лале, ја се поведох ониме да бурек може бити само "бурек с месом"...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

aj da postimo zajedno. ja da postanem boga dostojan, a ti oku ugodan :)

'ајде, ионако су ми триглицериди, холестерол и шећер благо повишени по последњем налазу.

:)

Znas kako se posti, samo 'leb i voda :tf:

и нема алкохола, телесних задовољстава и грешних мисли.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Ni dve smrti neprijateljima? :c

ни то. ништа, јебеммумиша...

kako nema alkohola, on je obavezan u svakom srpskom obicaju!

може винце за бадње вече и недељом током поста.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nisam, ali kako da nekom odbijem kumstvo. rekao sam da to radim samo jer ih postujem,jer je cast ali da ne menjam svoja mishljenja i da sam krajnje skeptichan u postojanje kanonskog boga posle 30 godina zivota u srbiji. Njima nije problem, pa ok

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...