Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate, skontao sam iz prvog puta...uhvatis kraci kraj levom rukom a desnom duzi, prebacis kraci preko duzeg (pustis kraci kraj) i onda levom rukom uhvatis sredinu duzeg a duzi kraj (koji drzis desnom rukom) prebacis oko glave i gurnes (proturis)kroz rupu koju si napravio drzeci levom rukom sredinu duzeg kraja :D

Edited by Boku

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

interesantno, nije mi palo na pamet u zivotu da odem na net i pogledam te fore za salove iako je to najlogicnija stvar na svetu...a vezujem sal ko dete zaostalo u razvoju, onaj pocetni cvor ko za pertle, pa kao nesto namestam da izgleda normalno:) ili ga samo izobavijam oko vrata kolko moze i dobijem sal u obliku tumora...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

zasto moram da ukljucim i iskljucim wlan dugme na ruteru svaki put kad ukljucim komp, na lapu pise connected ali takodje pise "no internet access", prvi put koristim wireless pa i nisam najupuceniji (huawei hg520c je u pitanju), pitam ovde jer kapiram da je sitnica

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Ja vezujem šal na tri načina ja mislim...

a) Ovaj sa obavijanjem što pominje Dulio, najprostije

b) Onaj kad presaviješ šal na dva dela, i onda krajeve proturiš kroz sredinu koju si dobio tim presavijanjem

c) Nekakav "početak" pravljenja kravate, obrneš jedan krug oko vrata pa provučeš ispod šal i izvučeš na napred i onda onako ravno pada na dole.

Sad nikome ništa nije jasno, ali važno da sam ja rek'o!

Link to comment
Share on other sites

^

hahahhah hands down za post :D

Produktivan dan! Gledao sam fotke sa Nove i pola onih slika se ne sećam, a nisam pio.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Meni je devojka fejlovala i ove godine sa poklonima. FFS, mrzim dzempere na one horizontalne pruge i mrzim zvuk kazaljke jebenog sata.

@shal: Uzmem ga po sredini pa ga presavijem na pola i krajeve provucem kroz taj obruc. Radi pos'o.

edit: BURN TEH SCHOOL!!!! http://www.blic.rs/Vesti/227151/Gori-Prva-beogradska-gimnazija

Edited by TheJack

There are people who almost never smile but are almost always happy.

Link to comment
Share on other sites

Ja bre šal namotam oko vrata i onda nešto sprčkam sa krajevima čisto da se ne odmota i to je to :D

Večeras kao idem na neki rodjendan u jebenu Ćupriju lol, a sutra neki 18. , tako da mi se sve to vrlo svidja :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...