Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ako ti je bas crveno i boli te kad gutas kupi hemomicin, pije se 3 dana po 1 tableta (500 mg). Mene je prestalo da boli posle 2 dana.

Брате, не пије се Хемомицин за обичну упалу грла, прејак је за то, евентуално нешто типа Пеницилин, Синацилин и сл.

Да не причам што кошта 500 дин.

А и генерално се не пију антибиотици без консултовања са лекаром, чекај да Дуле дође па да ти каже.

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

a i java nema pokazivače nego reference koje su maltene iste kao pokazivači samo što potpuno nisu. samo napred! :tf:

(dakica se javlja in 3, 2, 1...)

Svaki programer mora da nauci razlike izmedju pokazivaca u c, c++, reference u c++ i reference u javi :tf:

I naravno, objektnu paradigmu, nasledjivanje, enkapsulaciju, modularizaciju i polimorfizam :D

Inace, dosao u novi sad. Konacno. Fuck yeah!

Link to comment
Share on other sites

Ah....poslednja radna subota ove godine....

u stvari, poslednja subota ove godine ....

:(

Upravo su mi javili ovi zbog kojih sam i dosao na posao da nece dolaziti nego da odlozimo pisanje ugovora za sledecu nedelju...facepalm.gif

ffffffffuuuuuuuuuuuuu

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ja se usro.Cujem da neko viche i viche i ja konacno ustanem ono neki pijani kloshar mi u kuci(posto ja debil nemam naviku da zakljucavam gajbu,a jos sam i sam,pritom kuca mi je tako zaturena u dvoristu da takvi realno nikad ne zalaze kod mene) i ono obraca mi se nesto ali ga nista ne kontam i kao u fazonu jel su ti tu tata i mama...ja reko dosao mozda po pare za drva ili tako neku spregu napravim u glavi i kazem da su otisli na 10 dana i on krene kao mene da smara da mu pomognem,kako nema nikog na svetu i jos krene ka meni i ja umesto da ga isteram ili da ga zakucam onako pijanog ja mu dam "100 kinti za pivo"...i jos kad sam mu davao pare vidi mi da imam lovu i kao "AJ DAJ MI 500 KINTI ZA BUS",i tu mi konacno proradi zdrav razum i uzmem isteram ga iz gajbe,napusim ga kurca sto me je probudio i oteram...jbt,koji sam mentol,mogao je da bude neko milion puta opasniji...jos mu kazem da mi nisu tu keva i cale,ne daj bozhe da mu padne na pamet da se vrati,moracu da mu lomim lobanju ne znam ni ja chime...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

@grujina prica me podsetlia

Posto moja majka ima reumatski artritis i vidi se na ulici da nije zdrava jednom su je 2 ciganke pratile do kuce, naravno bez znanja moje majke, sacekali par minuta kad je usla u kucu i zakucali na vrata. Otvaram ja vrata i one onako provire u kucu i pitaju me jel mi tu majka. Kazem im ja da jeste al pitam sto je traze. U tom trenutku nailazi moja keva i one kazu, mi smo primetile da si ti bolesna i pratili smo te da ti pomognemo. Mi se bavimo magijom i pomocicemo ti za 300 evra (tad je evro bio 80 :tf: ), u svakom slucaju oteramo ih, al ko zna sta bi pokusle da je sama keva bila kuci.

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...