Jump to content

Guano Apes


Recommended Posts

Guano Apes,alternative rock/metal band,zaista odlicni.Sviraju od 1994.,sa jednim prekidom,koliko sam upucen.

Zaista dobra muzika za ljubitelje ovog pravca,bilo bi extra kad bi uspeli sledece godine da ih vidimo na Exitu :D

Clanovi benda:Dennis Poschwatta,Henning Rümenapp,Stefan Ude,Sandra Nasic.

Mozda njihova najbolja pesma,uzivajte.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ni meni bash topic nije jasan. Svidja ti se pa si to hteo da podelish sa nama ili ipak hocesh da nas uputish na neshto OLD LOL?

nisam skontao da se na ovom podforumu samo otkrica nekog benda mogu komentarisati?!

vidim svi su nesh u rep fazonu,pa reko mozda ima neko ko voli ovakvu muziku.I vidim da ima :)

Link to comment
Share on other sites

mogu za sve zivo naravno, samo ovakvi topici nisu uobicajeni na ovom podforumu na ruru jer je vremenom muzicki deo foruma postao prostor za info i razmenu, a bez diskusionih topica. naravno, to moze da se promeni ovakvim topicima.

imam jednu zamerku tho (a mislim da su zbog toga i ovakve reakcije), zasto nisi napisao biografiju/diskografiju sa licnim rivjuovima i fotkama? to bi bio gotivan topic, a ovako ne znam dal treba da diskutujemo o bendu, preporucujemo pesme, napisemo da li nam se svidja ili ne ili iskuliramo topic?:) hocu reci da je tvoj topic koncipiran kao muzicko otkrice, a ne kao 'prezentujem jedan poznati bend'...a vidim da ih bas gotivis, tako da pomenuti rivjuovi, slicice i ostalo, ne verujem da bi ti tesko pali, a topic bi bio do jaja, plus koristan. npr meni, jer ja nisam njih pratio posle tipa prvog/drugog albuma i ne znam u kom pravcu su se kretali, na sta im lici zvuk posle toga i tome slicno. a ljepse je ovako citati necije utiske i rivjuove nego vikipedisati. ja ako budem otvorio topic za tupaka, pink flojd, tool ili nekog treceg koji je oblikovao moj muzicki ukus, to ce biti meka za sve postovaoce doticnog izvodjaca/benda sa linkovima i svim ostalim kurcima. inace 'ej ja volim da slusam led cepelin' je sadrzaj koji vise odgovara postu na 'pricajte' topicu, nego da bude naslovni post nekog topica.

just my 2 dinara, ne serem, samo ukazujem, da ne bude da rur gusi svaki pokusaj konstruktivne rasprave posle:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...