Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Probajte ovaj mod meni je poboljsao malo performanse. Samo paste file u skyrim folder i to. Igra mi je radila svena Ultra lepo dok nisam poceo da instaliram modove sa boljim teksturama i sa prepucanom grafikmom. Onda sam instalirao ovaj mod i poboljsao je performanse za nekih 10ak fps-a.

Eve i linka

http://www.curse.com/mods/skyrim/skyrim-better-performance#t1:description

Link to comment
Share on other sites

Nema,to je jedini nacin,ali levelovati smithing nije toliko tesko,(ja ovo odradio u whiterun,tu je najlakse ) vendori respawnaju goodse svakih 48 sati,udjes u whiterun kod warmaidens onaj shop,odma desno po ulasku,i kod lika unutra,i likuse ispred pokupujes sav leather,leather strips iron ore i ingot i kraftas iron daggere i leather bracere,i onda cekas 48 h ili kad se vratis opet u grad posle avantura nakupujes ( takodje pokupi sve od onog kod skyforgea)

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Nema,to je jedini nacin,ali levelovati smithing nije toliko tesko,(ja ovo odradio u whiterun,tu je najlakse ) vendori respawnaju goodse svakih 48 sati,udjes u whiterun kod warmaidens onaj shop,odma desno po ulasku,i kod lika unutra,i likuse ispred pokupujes sav leather,leather strips iron ore i ingot i kraftas iron daggere i leather bracere,i onda cekas 48 h ili kad se vratis opet u grad posle avantura nakupujes ( takodje pokupi sve od onog kod skyforgea)

ma ok, igram unarmored mage-a , pa cisto da vidim da li da prodajem zmajeva sranja (:

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

jel ima neko neki mod ili patch za zvuk da ljudi glasnije pricaju ?

THIS. Ako mi nesto ide na k*rac, to je ovo. Karakter se dere ko budala glasno kada me udare, a u isto vreme voice nema sanse da cujem ako ne utisam sve okolne zvuke. Toliko su lose izbalansirali nivoe zvukova.

Inace, igram je vec 10-15 sati mozda, level 15-16 sam, wood elf archer, i nije uopste zajebano za igranje, posto sam se malo smorio kad sam citao komentare o archeru u ovoj temi. Cak sam uspeo ona dva dzina i 4 mamuta da ubijem na level 6 sa kajtovanjem oko kamenja. Kontam da izvadim archery do kraja, sneak do pola grane i posle ostalo nemam pojma gde cu. Trenutno radim questove po Riftenu.

Ne znam samo da li da kupujem kucu u Whiterunu za 5k golda ili da stekam zlato za neku skuplju u drugom gradu (posto vidim da u drugim gradovima idu i do 15k) ?

Link to comment
Share on other sites

Ne znam samo da li da kupujem kucu u Whiterunu za 5k golda ili da stekam zlato za neku skuplju u drugom gradu (posto vidim da u drugim gradovima idu i do 15k) ?

Treba ti samo jedna da dumpuješ materijale koji ti trenutno ne trebaju. Sve ostale nekretnine su napravljene za bacanje novca sa kojim nećeš znati šta ćeš na pola igre.

Link to comment
Share on other sites

@vudijava skyrim cupi - [:p] [:p] [:p] [:p] [:p][:X] [:X] [:X] [:X] [:X]

Prestao sam da igram tbh, dok ne srede pathfinding pratilaca. Mejdž sam i treba mi henchmen al ne neki koji će da nestane čim odmaknem 15 metara. Taman sledeći roll kao barbarin, da oženim onu ribu henchmenku iz Whiteruna!

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ja ovu djevojcicu ne mogu ni da nadjem,na pocetku igre smo igrali zmurke i ja poso afk ,mislim da je umrla kad smo napadali Whiterun,jer je nema,jebiga :D

P.s. bilo ko ko oce a jos nije uradio Brotherhood questove,zadnjih 2-3 kontrakta ti omoguce da dobijes bonus,obavezno to odradite jer izmedju ostalog od jednog od njih mozete da dobije lokaciju za Ancient brotherhood armor ,koji po meni ima neke od najboljih thiefovskih bonusa u igri,kao npr head sa +35% bow dmg :D

@ pirun ,to se desava ljudima citao sam,baguje ti onaj iceberg jel?

Ako je to to,valjda moras da spamm pritiskas E na njega i onda ce sami npcevi medjusobno da krenu da pricaju

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Ubio prvog zmaja, koji smeh. Lvl 4, beda itemi, zalecem se ko Cartman kad vozi Nascar, i roknem ga iz 4 udarca.

Odmah sam primetio da su fino ukrali animaciju ubijanja zmaja iz Dragon Agea, kad mu skocis na glavu.

Znaci treba se najesti Vagisila i uzivancija igra.

And then I'm gonna swing my sword to the left and the dragon is dead.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

General grievances

travel sistem koji ne radi kad si overburdened - jebeno sedim na kočiji, ne pokušavam da trčim - pišam vam se u oko svima u Bethesdi.

Braindead "logika" za stolen iteme - video me bandit u kući, u tri pičke materine, kako obijam kuću i automatski je sve što sam pokupio odatle stolen a bandita sam ubio. Valjda je postovao na twitter spisak stvari koje je imao u kući pre nego što je izdahnuo ili je telepatski, kao svaki drugi bandit, povezan sa svim ostalim npcovima u igri... i naravno te stvari ne mogu da prodam polovini npcova, videli su pomenuti spisak na twitteru, pišam vam se u oko lenji mutavci koji ste pisali ovako "napredan" sistem...

Ceo "sistem" inventara i vendor interfejsa koji na istom flash scrollpane-u izlista i moje i npcove iteme, jebo vam pas mater

Sa jedne strane, voleo bih da neko uradi normalan inventar/ buy/sell flash interfejs da prestanem da pizdim a sa druge voleo bih da ovo ostane ovako pa da govnaru koji je ovo smislio/napravio do kraja života seru na glavu kad se pomene Skyrim...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Prestao sam da igram tbh, dok ne srede pathfinding pratilaca. Mejdž sam i treba mi henchmen al ne neki koji će da nestane čim odmaknem 15 metara. Taman sledeći roll kao barbarin, da oženim onu ribu henchmenku iz Whiteruna!

Pa henchmen se resetuje cim prodjes kroz vrata zar ne? Ja nemam nikakvih problema sa pratiocem. Ako dodjem do nekakvog zamka gde su banditi, obicno ti prvo napise "you have found xxx" i tek kad malo pridjes ovi pocnu da pucaju na tebe. Tako da ja cim pridjem tom xxx i kad mi to napise otvorim mapu i kliknem "Fast travel to XXX" i pojavim se na manje vise skroz istom mestu sa housecarlom i psom (koga sam iznajmio u Markarthu) pored sebe.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...