Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bila mi bivsa, gledali Skota Pilgrima i na pola filma pocnemo da se ljubimo...

mrzim sebe i mrzim sto sam slab na nju

razumece me Lesko ako niko drugi

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

@herpmcderp jel to prognoza iskustva zbog?:) (ovo ti vracam zbog prosle strane:P)

@miksa aman bre covece dodje ti riba u kucu i ti postujes na rur kako si slab na nju! jel to tesko da je uhvatis skines iz dva poteza i unistis dok ne pocne da se otima!?

...a znas dobro da je zbog toga dosla...

Edited by Boku

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

sumnjam da je on nju zvao.

nebitno ko je koga zvao, poenta je u tome sto ne moze da ti se 'desi' da gledas film s nekim. sa bilo kim. toj situaciji prethode svesni koraci i jos plus organizacija. nije je on sreo na ulici pa se smorio jer se sjetio osmjeha njenog.

bre, pa ja ne mogu da gledam film sa ortakom sa kojim OCU da gledam film i svesno preduzimam korake u tom smeru, te necemo danas, te on ima nesto, te ja imam nesto, te iskljucio mobilni, a kamoli sa ribom sa kojom nema perspektive, a slab sam na nju eeeej.

"alergican sam na pcele i zamisli, u sred pcelinjaka me ubola jedna!"

pa jebote, sta ces ti u pcelinjaku, sigurno se nisi probudio jednog jutra tamo.

miksa, prijateljski savjet, svi smo 'bili tu', ono, ako si slab da je odjebes skroz (sto ces morati kad tad), onda ono, barem nemoj gledati filmove s njom, jebote film i to jos tinejdz lav film (koji je uz to i smesan), postoji li grdji scenario...cujte se telefonom ako bas moras...i ako oce da gleda film ako ne mozes da kazes 'necu', kazi 'ne mogu' barem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...