Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Jos malo o debelom, ko nije pohvatao vesti.

http://www.joe.ie/news-politics/world-affairs/bullys-mother-demands-apology-from-casey-the-punisher-0010597-1

Ludi japanci donji video :)

ne znam dal sam skontao, keva od malog batice je rekla 'ocu da se izvini', mediji preneli 'ocu da se debeli izvini', ona im rekla da je mislila na malog, a ne na debelog?

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Aha. Australija, poslednje utociste odgovornih roditelja. Najjace sto kaze da se iznenadila za kepeca jer ga je vaspitala da se ne tuce. Sto mi je samo potvrdilo hipotezu. Garant su neki mangupi nagovorili kepeca da nabada debelog dok oni to snimaju mobilnim. Malo mi smor sto je i ono tvoje donekle ispalo tacno, da ce sad debeli da ima frku jer ga mozda jure ostala deca mada to je samo cale njegov komentarisao, ne znaci da je tako. Kao plasi se za sina da ga sad ne matletiraju jos vise, sto je totalno debilna reakcija sa njegove strane. Moje dete neko da dira, ubio bi mu dedu od batina, toliko bi daleko isao sa revaspitavanjem porodicnog stabla.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

ma nece debelog niko da maltretira, pretpostavljam da debeli sad u svojoj skoli ima status "ovaj nije normalan, zajebi", a kod zlostavljane populacije cak i "debeli car" status. jedino sto, ako uzmemo u obzir senzibilitet i mentalitet debelog, smor mu je sto je popularni mali zangif jer je verovatno socijalno autistican u nekoj meri.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ova Rebbeca Black Friday, je marketing samo takav. Ne verujem da je ono for real. U pocetku sam mislio da je stvarno for teenegers retarded stuff, izgleda nije tako. Producenti su tacno znali sta su zeleli, to su i postigli, viralni marketing je urodio plodom. Ona deca od 12 godina pored dzipova i kabrioleta, yeah right. Jos kada je onaj crnja poceo da repuje, to je to.

Link to comment
Share on other sites

sry ako je bilo :)

http://nimportequi.com/en/video_ronaldo_vs_remi.html

remi kralj :D

Blue is the colour, football is the game

We're all together, and winning is our aim

So cheer us on through the sun and rain

'cause Chelsea, Chelsea is our name,

Here at the Bridge whether rain or fine

We can shine all the time

Home or away, come and see us play

You're welcome any day

Link to comment
Share on other sites

Intervju sa Kejsijem. U najkraćim crtama ovaj petnaestogodišnji Australijanac maltretiran je praktično ceo život, pre godinu dana je razmišljao o samoubistvu, a zbog ovog čina samoodbrane ga je škola suspendovala (!?)

Valjda su suspendovali obojicu? Ali to se tako i radi kad dođe to tih "fajtova" po školama.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=zsu3b89uaOU

Intervju sa Kejsijem. U najkraćim crtama ovaj petnaestogodišnji Australijanac maltretiran je praktično ceo život, pre godinu dana je razmišljao o samoubistvu, a zbog ovog čina samoodbrane ga je škola suspendovala (!?)

pa mora da ga suspenduje, jebiga:(

znas da je to po skolama apsolutno, a ne relativno, ono, bacio si nekog na pod, suspenzija. "ali, ali , maltretiro me metar dana blabla" - "slusaj, off the record, ja bi ga jos i isutirao dok lezi dole, ali moram da te suspendujem". direktor je sto posto u tom fazonu. to je ko kad cale ubije lika koji mu je silovo cerku, pa je zapalio i pojeo, svi smo uz njega, pa i sudija i porota i murija, al covek odgovara za ubistvo s predumisljajem (sto i jeste uradio).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...